Atak na wolontariuszy podczas pikiety we Wrocławiu

We wtorek (5 marca) wrocławska komórka fundacji Pro-Prawo do Życia zorganizowała na Rynku pikietę przeciwko pedofilii. Podczas pikiety rozdawaliśmy osobom zainteresowanym poradnik „Jak Powstrzymać Pedofila” dotyczący seksualizacji dzieci w szkołach.

Informowaliśmy też o zagrożeniach związanych z tak zwaną “edukacją seksualną” i standardami Światowej Organizacji Zdrowia, na podstawie których te lekcje są prowadzone. Według tych wytycznych 4-letnie dzieci mają umieć czerpać radość z masturbacji, 6-latki znać wszystkie metody antykoncepcji, a 9-latki rozmawiać o pierwszych doświadczeniach seksualnych.

Na pikiecie wskazywaliśmy również na powiązania pomiędzy homoseksualizmem i pedofilią. Więcej informacji można znaleźć w tym artykule

Protest wzbudzał duże emocje. Zostaliśmy z zaskoczenia zaatakowani przez kobietę, która oblała wolontariuszy i plakaty sokiem. Szybko została zatrzymana przez policję. Kilka innych osób też miało problemy z powstrzymaniem nerwów na wodzy i wulgarnie obrażało wolontariuszy Fundacji.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN