Szukaj
Close this search box.

Atak na obrońców życia w Chwaszczynie, k. Gdyni!

W niedzielę 15 października, późnym popołudniem, w trakcie pikiety w Chwaszczynie koło Gdyni, doszło do napaści na jednego z naszych wolontariuszy. Chwilę po rozpoczęciu pikiety, na rondzie zatrzymał się samochód z którego wysiadł około 30-letni mężczyzna. Zaczął on wulgarnie obrażać i grozić uczestnikom pikiety.

W niedzielę 15 października, późnym popołudniem, w trakcie pikiety w Chwaszczynie koło Gdyni, doszło do napaści na jednego z naszych wolontariuszy. Chwilę po rozpoczęciu pikiety, na rondzie zatrzymał się samochód z którego wysiadł około 30-letni mężczyzna. Zaczął on wulgarnie obrażać i grozić uczestnikom pikiety, po czym dwukrotnie uderzył jednego z wolontariuszy.

Gdy przewodniczący zgromadzenia dokonał zatrzymania obywatelskiego, napastnik próbował uciec do samochodu. Wezwana na miejsce policja spisała jego dane. Zaatakowany działacz nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

To już kolejny akt agresji wymierzony w ostatnim czasie w naszych działaczy, co pokazuje desperację i bezsilność zwolenników zabijania dzieci, którzy z braku argumentów posuwają się do agresji i przemocy. Nie ma jednak zgody, na przemoc wobec naszych działaczy, dlatego wszystkie ataki są zgłaszane na policję.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Sylwester Tajl – Fundacja Pro-Prawo do Życia; koordynator lokalny komórki Gdynia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN