Szukaj
Close this search box.

Apel do zwolenników aborcji

To jest odpowiedź dla matek, które mówią, że lepiej aby dziecko było martwe, aniżeliby cierpiało i było chore. Mam nadzieję, że moje słowa skłaniają Was do refleksji, że dzieci nie należy zabijać mimo tego, że mogą urodzić się niedoskonałe.

Kobiety które zdecydowały się na aborcję żałują wyboru przez całe życie i nie mogą po niej wewnętrznie się pozbierać. Dopiero po czynie dokonanym głos ich sumienia odzywa się i nie potrafią go uciszyć. Aborcja zostawia duży ślad na psychice matki , podobnie jak z gwałtem. Wszystko wiążę się tak z dużym ładunkiem emocjonalnym. Urodzenie dziecka wiążę się z pokorą i poświęceniem, ale to wszystko w imię miłości. NIE ODBIERAJMY DZIECIOM DARU ŻYCIA!

Urodziłam się chora i w swoim życiu przeszłam 6 operacji z czego 4 z nich były bardzo poważne i ciężkie. Podczas rodzenia były duże komplikacje i każda sekunda decydowała o tym czy będę żyła, czy też nie. Moja mama doskonale wiedziała, z czym to się wiąże , ale nigdy nie wyrzekła się mnie, a nawet nie pomyślała, by mnie zabić, zanim się urodziłam. Moje przyjście na świat wiązało się z moim cierpieniem, jak i z cierpieniem moich rodziców, szczególnie gdy dużą część dzieciństwa przeleżałam w szpitalu i w domu, ucząc się jeszcze chodzić i funkcjonować.

Jedna z operacji, którą przeszłam, miała kluczowe znaczenie, ponieważ decydowała o tym czy będę niepełnosprawna. Podczas tej operacji lekarze zmuszeni byli złamać mi talerze biodrowe, ponieważ urodziłam się z pęcherzem na wierzchu. To był naprawdę długi proces i męczarnia, aby zlikwidować moją wadę, z którą się urodziłam, uniemożliwiającą mi normalne funkcjonowanie. Po tych wszystkich ciężkich chwilach dla mnie, jak i mojej rodziny, mogę powiedzieć, że wyszłam z tego i jestem zdrowa.

Nie odebrano mi daru życia, które dostałam od Boga, a przecież wiem, że mogłabym być martwa tylko dlatego, że nie urodziłam się doskonała, ale jestem w pełni zdrowa mimo tego, że to kosztowało dużo wysiłku, bólu i pracy. I mówię to z perspektywy „chorego dziecka”, że WARTO BYŁO. To jest odpowiedź dla matek, które mówią, że lepiej aby dziecko było martwe, aniżeliby cierpiało i było chore. Mam nadzieję, że moje słowa skłaniają Was do refleksji, że dzieci nie należy zabijać mimo tego, że mogą urodzić się niedoskonałe. Trzeba takie dzieci kochać i pozwolić im żyć bo niczemu nie są winne!

Autorka anonimowa

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN