Antyaborcyjne auto w Krakowie

W piątek późnym wieczorem przed samym wejściem głównym Szpitala Narutowicza w Krakowie stanęło antyaborcyjne auto, aby przypominać, że każde dziecko ma prawo do życia, a aborcja to okrutne zabójstwo.

W 2018 roku aborterzy zabili w tym szpitalu 43 dzieci, wszystkie w wyniku podejrzenia o niepełnosprawność. Zginęły one w efekcie prawa, które pozwala okrutnie pozbyć się tych najbardziej bezbronnych, bo jeszcze nienarodzonych ludzi. O nich i o ich cierpieniu się milczy, co sprawia, że kolejne dzieci narażone są na ten sam los.

My nie możemy milczeć w tej sprawie – prawdę o niej trzeba głosić szeroko, bo ludzie mogą sprzeciwiać się tylko temu złu, którego są świadomi. Mamy nadzieję, że antyaborcyjna furgonetka pomoże nam dotrzeć do wielu osób, tak aby aborcja stała się czymś nie do pomyślenia i w rezultacie została całkowicie zakazana.

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN