Antyaborcyjne auto w Krakowie

Antyaborcyjne auto w Krakowie

W piątek późnym wieczorem przed samym wejściem głównym Szpitala Narutowicza w Krakowie stanęło antyaborcyjne auto, aby przypominać, że każde dziecko ma prawo do życia, a aborcja to okrutne zabójstwo.

W 2018 roku aborterzy zabili w tym szpitalu 43 dzieci, wszystkie w wyniku podejrzenia o niepełnosprawność. Zginęły one w efekcie prawa, które pozwala okrutnie pozbyć się tych najbardziej bezbronnych, bo jeszcze nienarodzonych ludzi. O nich i o ich cierpieniu się milczy, co sprawia, że kolejne dzieci narażone są na ten sam los.

My nie możemy milczeć w tej sprawie – prawdę o niej trzeba głosić szeroko, bo ludzie mogą sprzeciwiać się tylko temu złu, którego są świadomi. Mamy nadzieję, że antyaborcyjna furgonetka pomoże nam dotrzeć do wielu osób, tak aby aborcja stała się czymś nie do pomyślenia i w rezultacie została całkowicie zakazana.

Także mogą Cię zainteresować:

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.