Szukaj
Close this search box.

Czy Antoni Pawlicki wie, że wsparł killing team żerujący na śmierci dzieci i cierpieniu matek?

Rozpoczęliśmy kampanię "Stop biznesowi śmierci". Jednym z wielu podejmowanych podczas tej kampanii działań jest informowanie społeczeństwa, kto stoi za promocją pigułek aborcyjnych w Polsce oraz za przestępczością aborcyjną.

Widać, że aborcjonistom nasze działania są nie w smak. Ledwo rozpoczęliśmy kampanię, a już rozpoczęły się blokady. Niejednokrotnie są one inicjowane przez zmanipulowanych propagandą nastolatków. Wczoraj jednak samochód zablokowała dorosła osoba, w dodatku znany „celebryta” Antoni Pawlicki.

Aktor znany z serialu „Czas honoru” dzielnie wszedł w rolę „bohatera radykalnej lewicy”, streamując swoje przestępcze działania (przypomnijmy, że Pawlicki stworzył zagrożenie w ruchu drogowym). „Słuchajcie, postanowiłem zatrzymać się na środku drogi w Warszawie, ponieważ zobaczyłem tę szatańską ciężarówkę finansowaną przez Ordo Iuris, czyli zagraniczną sektę międzynarodową neokatolicką, która znowu jeździ po Polsce, po Warszawie i rozwozi te szatańskie teorie. Widzę, że tutaj ma ochronę w postaci ludzi, którzy filmują, gadają przez radio. I razem spontanicznie z panami na rowerach postanowiliśmy zatrzymać tę furgonetkę i żeby już dalej nie jeździła i nie gadała tych bzdur„. Po chwili aktor najwyraźniej zaczął zdawać sobie sprawę z konsekwencji swojego postępowania, bo coraz mocniej się jąkając, stwierdził, że „nie ma sensu tu stać” i odjechał, nie czekając na przyjazd policji.

Łatwo zauważyć, że wywód Pawlickiego brzmiał, jakby aktor nasłuchał się schizofrenicznych teorii spiskowych. W dodatku jego postępowanie nie spotkało się z większym uznaniem. „Pomijając już, że twoje słowa były obraźliwe i żałosne to widać, że zrobiłeś to też dla poklasku.” „Kilka minut po i już nie ma sensu tu stać i ucieka. Naprawdę godna postawa, jest się czym chwalić ?.”, „To nie mogło zadziałać jak „obywatelskie zatrzymanie” bo ich kampania zawsze ma zgodę od MIASTA na przyjazd/ prowadzenie. Radzę zaczerpnąć trochę wiedzy na ich temat, bo wszyscy potrafimy krzyczeć i protestować, ale nie wszyscy wiemy o co walczymy i z czym walczymy… a tym bardziej jak to jest robione dla popularności, a w Pana wypadku niestety tak to wygląda.„, „Ja trochę nie rozumiem. Jak tłum kobiet idzie ulicami wygłaszać swoje poglądy to jest ok, ale jak jedzie furgonetka, która popiera ta druga stronę to już Wam nie pasuje. Każdy ma swoje poglądy i taka furgonetka i tak nic nie zmieni. I żeby była jasność nie jestem za zaostrzeniem przepisów aborcji, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jeśli jedna strona może to wygłaszać przez strajki to inna przez np. taka furgonetkę” – to tylko niektóre z komentarzy, słusznie wytykające Pawlickiemu niespójność i hipokryzję. Również niesłusznie oskarżony Instytut Ordo Iuris zadeklarował podjęcie działań prawnych.

Czy Antoni Pawlicki wie chociaż, co blokował i dlaczego?

30 tysięcy dzieci. Tyle każdego roku jest zabijanych w Polsce przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych. 30 tysiącom dzieci nie jest dane się narodzić. W wyniku decyzji matek ich los to spuszczenie w toalecie, wyrzucenie do śmietnika w worku foliowym albo zakopanie w ziemi. Niektóre z nich, jeśli aborcja dokonywana jest późno, rodzą się żywe i umierają w męczarniach, dusząc się, walcząc o oddech. Niektóre z nich umierają już w szpitalach, bo aborcja nie do końca się udaje, a matki dostają krwotoków i wzywają karetki.” – brzmi komunikat z samochodu promującego akcję „Stop biznesowi śmierci”. Niestety, aktor nie zdołał wyjaśnić podczas streamu, co w komunikacie jest nieprawdą. Właściwie nie jesteśmy do końca pewni czy wiedział, o co w ogóle nam chodziło.

Jeszcze pięć lat temu Antoni Pawlicki deklarował się jako osoba wierząca. „Nie jestem jedynym aktorem, który przyznaje się do tego, że jest osobą wierzącą. Zawód aktora ma w sobie pewne pokusy, które mogą sprawić, że stanie się on „niemoralny”. W tym zawodzie jesteśmy poddani presji, oczekiwaniom ludzi i można zgubić poczucie rzeczywistości. Przestajemy mocno stąpać po ziemi i często stajemy się zbyt mało pokorni. Dlatego aktorom zdarza się zapominać o tym, co w życiu istotne i po co nas powołano na ten padół.” – mówił.

Troszkę szkoda, że Pawlicki zapomniał. Na dobre mu to nie wyszło.

Źródła:
https://www.instagram.com/…embed
https://wpolityce.pl/…wierzaca

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN