Szukaj
Close this search box.

Amerykańskie wyniki badań: Aborcja nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów

W grudniu zeszłego roku Journal of American Physicians and Surgeons opublikował badania dotyczące skutków aborcji. Zapytano 987 kobiet o pozytywne bądź negatywne efekty aborcji, którym się poddały.

Spośród negatywnych skutków największa część kobiet odpowiedziała, że było to odebranie życia drugiemu człowiekowi; wiele też cierpiało z powodu depresji, poczucia winy, nienawiści wobec siebie, wstydu bądź żalu. Ponadto kobiety te wpadały w uzależnienie od różnych substancji, a 6,2% podjęło próbę samobójczą.

Kiedy spytano je o pozytywne skutki jedna trzecia z nich odpowiedziała, że pozytywnych skutków nie ma wcale. Reszta kobiet nie wymieniła żadnego bezpośredniego dobrego skutku. Jedyne dobro, o którym mówiły wynikało z przeświadczenia o ogromnym złu, którego się dopuściły i wynikających z tego próbach naprawienia go np. poprzez bycie wolontariuszem organizacji pro-life.

Dziś w polskim Sejmie usłyszymy przemówienie feministek domagających się prawa do zabijania dzieci, a co za tym idzie ogromnej krzywdy kobiet, które się tego dopuszczą. Paradoksalnie prezentowany przez nich projekt nosi nazwę „Ratujmy kobiety”. Tymczasem według tych, które mają na sumieniu zabicie swojego dziecka, aborcja zrujnowała im życie, nie przynosząc żadnych pozytywnych rezultatów. Czy nie należy więc posłuchać raczej tych, które wiedzą, co mówią?

Źródło: lifesitenews

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN