Szukaj
Close this search box.

Amerykańscy demokraci nie chcą dopuścić do ratowania dzieci, które przeżyły aborcję!

Już po raz 34. (!) demokraci odmówili głosowania nad ustawą ratującą dzieci, które przeżyły własną aborcję.

Od kilku miesięcy projekt ustawy nie może być poddany pod głosowanie z powodu uporczywego odrzucania go przez demokratów pod wodzą spikera Izby Reprezentantów (izba niższa Kongresu), Nancy Pelosi. Swoją nieludzką, a wręcz okrutną i niegodziwą postawę kongresmeni motywują rzekomym brakiem zgody wśród parlamentarzystów i opinii publicznej w tej kwestii. Jest to oczywista nieprawda, ponieważ badania pokazują, że zdecydowana większość Amerykanów jest przeciwna aborcji, szczególnie w 2. i 3. trymestrze ciąży.

Przygotowany przez Ann Wagner z Partii Republikańskiej „Born-Alive Abortion Survivors Protection Act” ma zapewnić dzieciom, które przeżyły morderczą procedurę aborcji, uzyskanie takiej samej pomocy i opieki medycznej w zakresie ochrony życia i zdrowia jak inne żywo urodzone noworodki.

Maniakalny wręcz upór demokratów, którzy nie chcą, by noworodki, które przeżyły własną aborcję, miały prawo do takiej samej opieki medycznej jak inne dzieci, ma nadzieję przełamać republikanka Cathy McMorris Rodgers, doprowadzając do uzyskania petycji o udzielenie absolutorium: „Musimy uzyskać podpisy 218 kongresmenów i wówczas ominiemy Nancy Pelosi. Aktywnie nad tym pracujemy”.

Z wnioskiem o petycję na początku kwietnia 2019 roku wystąpili republikanka Ann Wagner i związany z tą partią Steve Scalise. Może ją podpisać każdy członek Kongresu. Do tej pory petycję podpisało już 199 członków, w tym 3 demokratów.

Jest to spory sukces, ponieważ tradycyjnie proaborcyjni demokraci nie przebierają w środkach. I tak na przykład podczas ostatniego posiedzenia Izby Reprezentantów jeden z republikanów – Jim Hagedorn (z Minnesoty) – złożył wniosek o głosowanie nad projektem Ann Wagner. Wniosek ten demokraci nie dosyć że „po kryjomu” wykluczyli z porządku obrad, lecz także wyparli się tego. Ale to nie koniec. Gdy Hagedorn chciał wyjaśnić sytuację, odebrano mu głos.

Zwolennicy aborcji, jak widać, zawsze i wszędzie kierują się ulubionymi i sprawdzonymi metodami: manipulacją i kłamstwem.

Źródło: https://www.pch24.pl/usa–demokraci-blokuja-glosowanie-nad-ochrona-dzieci–ktore-przezyly-aborcje,67922,i.html

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN