Aktorka Elizabeth Banks wspiera aborcję.

Aktorka Elizabeth Banks prowadziła kilka dni temu galę zorganizowaną przez wspierającą aborcję organizację Centrum dla Praw Reprodukcyjnych. Jej obecność tego wieczora sprawiła, że organizacja zainkasowała 380 tysięcy dolarów!

Aktorka w swoim przemówieniu stwierdziła, że aborcji dokonują głównie kobiety już posiadające dzieci, a więc jest to dla nich rodzaj planowania rodziny. Dodała, że większość Amerykanów popiera aborcję, a więc „nie jest to takie kontrowersyjne”.

Oczywiście o zabijanych dzieciach Elizabeth Banks nie powiedziała ani słowa. Sama aborcja jest więcej niż kontrowersyjna. Jest zawsze zła, bo od kiedy zabicie dziecka jest dobre? Kiedy myślimy bowiem o ochronie świata, myślimy przede wszystkim o ochronie dzieci, bo to one są jego przyszłością.

Jeśli będzie się wspierać tych, którzy te dzieci zabijają świat będzie zmierzać ku zagładzie. Ludzie tacy jak Elizabeth Banks wolą tego nie widzieć. Hasła o rzekomym dobrodziejstwie zabijania dzieci mają na celu wyłączne ochronę egoizmu dorosłych i zapełnienie kieszeni przedstawicielom biznesu mordowania nienarodzonych.

Źródła: https://www.reproductiverights.org/…Rights%20
https://people.com/…reproductive-rights/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN