Szukaj
Close this search box.

Aktorka Elizabeth Banks wspiera aborcję.

Aktorka Elizabeth Banks prowadziła kilka dni temu galę zorganizowaną przez wspierającą aborcję organizację Centrum dla Praw Reprodukcyjnych. Jej obecność tego wieczora sprawiła, że organizacja zainkasowała 380 tysięcy dolarów!

Aktorka w swoim przemówieniu stwierdziła, że aborcji dokonują głównie kobiety już posiadające dzieci, a więc jest to dla nich rodzaj planowania rodziny. Dodała, że większość Amerykanów popiera aborcję, a więc „nie jest to takie kontrowersyjne”.

Oczywiście o zabijanych dzieciach Elizabeth Banks nie powiedziała ani słowa. Sama aborcja jest więcej niż kontrowersyjna. Jest zawsze zła, bo od kiedy zabicie dziecka jest dobre? Kiedy myślimy bowiem o ochronie świata, myślimy przede wszystkim o ochronie dzieci, bo to one są jego przyszłością.

Jeśli będzie się wspierać tych, którzy te dzieci zabijają świat będzie zmierzać ku zagładzie. Ludzie tacy jak Elizabeth Banks wolą tego nie widzieć. Hasła o rzekomym dobrodziejstwie zabijania dzieci mają na celu wyłączne ochronę egoizmu dorosłych i zapełnienie kieszeni przedstawicielom biznesu mordowania nienarodzonych.

Źródła: https://www.reproductiverights.org/…Rights%20
https://people.com/…reproductive-rights/

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN