Szukaj
Close this search box.

Aktor: Wspierajcie swoje kobiety w zabijaniu waszych dzieci

25 maja br. w Irlandii odbędzie się kolejne już referendum dotyczące aborcji. Obecnie prawa dzieci do życia broni ósma poprawka do Konstytucji, co do uchylenia bądź pozostawienia której zadecydują już wkrótce Irlandczycy. Kilku celebrytów postanowiło zabrać głos w tej sprawie, między innymi aktor Chris O’Dowd.

25 maja br. w Irlandii odbędzie się kolejne już referendum dotyczące aborcji. Obecnie prawa dzieci do życia broni ósma poprawka do Konstytucji, co do uchylenia bądź pozostawienia której zadecydują już wkrótce Irlandczycy.

Kilku celebrytów postanowiło zabrać głos w tej sprawie, między innymi aktor Chris O’Dowd. Pochwalając prawo do zabijania dzieci stwierdził: „To jest nasza szansa by zjednoczyć się z ludźmi, którzy mają przed sobą ciężkie chwile, aby stanąć po stronie kobiety, którą kochasz.”.

Mężczyźni w cywilizowanych krajach od wieków stawiali sobie za cel ochronę kobiet i dzieci. Nie przyszło im do głowy, by nastawiać jednych przeciw drugim, bądź też by wybierać sobie którą grupę zdecydują się chronić.

Losy matki i dziecka zawsze były bowiem ściśle ze sobą związane, a w okresie ciąży – całkowicie związane. Tragedia jednego będzie więc tragedią drugiego. Utopią jest więc twierdzenie, że zabicie dziecka przysłuży się matce. W jakimś sensie będzie oznaczało śmierć również dla niej. Matka bowiem nigdy nie zapomni, że pozwoliła zabić swoje dziecko, nawet jeśli przez dłuższy czas będzie udawała przed sobą, że nic się nie stało.

Mężczyzna, który myśli, że wspiera kobietę pozwalając jej zabić ich dziecko jest albo okrutnikiem i tchórzem albo skończonym egoistą. Zabijanie niewinnych bierze się bowiem wyłącznie z nienawiści. Nigdy z miłości.

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/05/14/actor-chris-odowd-backs-killing-babies-in-abortions-asks-men-to-legalize-abortion-in-ireland/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN