Szukaj
Close this search box.

Akcja „Podpisz się za życiem!” na finiszu, ruszyła nowa strona RatujDzieci.pl

wykrzyknikJeszcze tylko 3 tygodnie potrwa zbieranie podpisów - pierwszy etap akcji na rzecz zakazu aborcji eugenicznej. Wejdź na nową stronę RatujDzieci.pl, dowiedz się jak jeszcze możesz ratować życie dzieci.

wykrzyknikJeszcze tylko 3 tygodnie potrwa zbieranie podpisów – pierwszy etap akcji na rzecz zakazu aborcji eugenicznej. Wejdź na nową stronę RatujDzieci.pl, dowiedz się jak jeszcze możesz ratować życie dzieci.

Zostało tylko 3 tygodnie na zebranie i przysłanie nam podpisów poparcia pod obywatelskim projektem zakazu aborcji eugenicznej. Dziękujemy Wszystkim, którzy już je nam wysłali. Przypominamy, że trzeba to zrobić do 23 czerwca, żebyśmy zdążyli je przeliczyć i zanieść do Sejmu.

Przesyłki nadchodzą z całej Polski. W poniedziałek listonosz przyniósł 4000 podpisów. Dostajemy e-maile od pojedycznych osób, które mają już kilkaset, nawet kilka tysięcy podpisów. Chcą dozbierać jeszcze więcej, zanim je nam wyślą. Ile już mamy? Nie wiemy, ale z radością witamy każdy podpis.

Tymczasem wystartowała nowa strona RatujDzieci.pl, na której informujemy jak jeszcze można pomóc akcji na rzecz prawa do życia dla dzieci podejrzewanych o chorobę. Razem możemy zmienić to haniebne prawo, na mocy którego giną co roku setki dzieci w polskich szpitalach.

Przypominamy nasze gorące prośby:

– Do tych, którzy podpisy zbierają – nie ustawajcie, każdy podpis się liczy!

– Do tych, którzy jeszcze nie zaczęli – zostały jeszcze 3 tygodnie, dzieci z Zespołem Downa liczą na Was!

– Do Wszystkich – wyślijcie podpisy nie później niż 23 czerwca. Po tej dacie przesyłka może nie dotrzeć na czas.

Do sukcesu akcji trzeba, aby zaangażowała się w nią odpowiednia liczba ludzi wrażliwych na los dzieci. Nastroje społeczne są bardzo dobre, badania socjologiczne pokazują, że sprzeciw wobec zabijania nienarodzonych jest powszechny. Pora te nastroje przełożyć na zmianę prawa.

I Ty możesz włączyć się w tę akcję. Chore dzieci potrzebują ludzi dobrej woli, którzy zbiorą podpisy wśród rodziny i znajomych i odeślą je na adres Komitetu do 23 czerwca.

Jeśli nie masz czasu pomóc w zbiórce, możesz pomóc nam finansowo. Prowadzenie dużej kampanii ustawodawczej kosztuje – do zmiany barbarzyńskiego prawa niezbędne są środki finansowe, które otrzymujemy od naszych darczyńców. Ty też możesz zostać jednym z nich.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie www.ratujdzieci.pl – wejdź, wydrukuj kartę i zbieraj podpisy lub wesprzyj finansowo walkę o życie nienarodzonych.

Dzieci, które chcą się narodzić, czekają na Twoją pomoc!

{flike}

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN