Szukaj
Close this search box.

Akcja nie pozwoliła na pozostanie obojętnym – pikieta w Łodzi

"W dniu 27.01.2017 roku w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, w pasażu Schillera, odbyła się kolejna pikieta łódzkiej komórki Fundacji Pro – Prawo do Życia, w obronie prawa do życia dzieci nienarodzonych.

„W dniu 27.01.2017 roku w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, w pasażu Schillera, odbyła się kolejna pikieta łódzkiej komórki Fundacji Pro – Prawo do Życia, w obronie prawa do życia dzieci nienarodzonych.

Akcja z pewnością nie pozwoliła na pozostanie obojętnym. Jedna z przechodzących kobiet usilnie próbowała przekonać nas, że barbarzyństwem jest namawianie kobiet do rodzenia chorych dzieci. Barbarzyństwem jednak jest pozbawianie życia kogokolwiek ze względu na jego chorobę. Takie przykłady jeszcze bardziej aktywizują nas do działania, spotykamy bowiem osoby, które dla własnej wygody są w stanie posunąć się do przerwania czyjegoś życia. Mimo to wierzymy, że pokazywane przez nas treści przebiją się do ludzkich sumień i pozwolą zmierzyć się z prawdą.

Nie zabrakło naszych sprzymierzeńców w postaci wolontariuszy i sympatyków fundacji, jak i licznych przechodniów deklarujących wsparcie dla naszych działań, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne pikiety.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/01/Adam_Podladowski.jpg[/author_image] [author_info]Adam Podladowski – wolontariusz w Fundacji Pro – Prawo do Życia; komórka Łódź[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN