Akcja #AborcjaToZabijanieDzieci okazała się sukcesem!

Sześćdziesiąt pięć zdjęć wstawionych zarówno przez nas, jak i przez Was! Dwadzieścia trzy zdjęcia wstawione jedyne w relacje na Instagramie. Dwadzieścia osiem zdjęć, które przysłaliście do nas i które będziemy jeszcze wstawiać. Plus zdjęcia na waszych prywatnych profilach, ukryte "dla znajomych", o których informowaliście.

Tak wyglądała sytuacja, kiedy 1 czerwca kładliśmy się spać. Rano było jeszcze lepiej. Akcja społeczna #AborcjaToZabijanieDzieci okazała się sukcesem!

Przypomnijmy jednak, na czym polegała. W Dzień Dziecka chcieliśmy przypomnieć, że każde dziecko ma prawo ten dzień świętować. Żadne nie powinno być mordowane w łonie matki i żadnemu nie można odbierać prawa do życia – bez względu na jego sprawność, pochodzenie czy też sytuację życiową matki.

Prosiliśmy Was, byście zalali tego dnia media społecznościowe swoimi zdjęciami z napisem “Aborcja to zabijanie dzieci”. “Zrób zdjęcie z kartką z napisem “Aborcja to zabijanie dzieci”. Nieważne czy napis będzie wydrukowany, czy też wykonany mazakiem. Wstaw na Instagram z hasztagiem #dzieńdziecka i #aborcjatozabijaniedzieci. Zdjęcie możesz wstawić również w instastories, oznaczając nasz profil @stopaborcji. Jeśli nie posiadasz konta na Instagramie (lub nie chcesz go tam wstawiać), wyślij nam zdjęcie w wiadomości na Facebooku. Opublikujemy je na fanpage’u “Aborcja to zabijanie dzieci”.” – brzmiała instrukcja.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj. Okazało się również, że część osób wrzucając zdjęcia w relacje, nominowała innych znajomych, dzięki czemu akcja nabierała jeszcze większego tempa! Za wszystkie zdjęcia i zaangażowanie oraz odwagę osób biorących udział w akcji bardzo dziękujemy.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN