Szukaj
Close this search box.

Aborterzy na wyżynach zwyrodnialstwa

Szokujące, barbarzyńskie, odrażające – takie określenia przychodzą do głowy, gdy słucha się lekarza(?) opisującego jak najlepiej rozczłonkować dziecko, aby uzyskać pożądaną część ciała lub organ: wątrobę, serce, płuca, dolne kończyny.

Wstrząsający materiał wideo opublikowany w środę m.in. przez serwis informacyjny Lifesitenews ukazuje jak dr Deborah Nucatola, dyrektor medyczny w największej amerykańskiej organizacji wykonującej aborcję w USA, czyli Planned Parenthood, swobodnie rozprawia na temat sprzedaży części ciał dzieci nienarodzonych, zabitych podczas aborcji. Szokujące, barbarzyńskie, odrażające – takie określenia przychodzą do głowy, gdy słucha się lekarza(?) opisującego jak najlepiej rozczłonkować dziecko, aby uzyskać pożądaną część ciała lub organ: wątrobę, serce, płuca, dolne kończyny.

Jednak to, co dla niektórych jest szokiem, dla innych jest tylko oczywistą konsekwencją legalnej aborcji. Jeśli zarabia się na mordowaniu niewinnych ludzi, przekroczenie kolejnych granic zwyrodnialstwa jest tylko kwestią czasu. Skoro ktoś nie ma oporów przed zabiciem niewinnego dziecka, jak może je mieć przed sprzedażą części jego ciała?

Słuszne skądinąd głosy domagające się odebrania Planned Parenthood finansowania z budżetu państwa powinny pójść o wiele dalej. Jedynym sposobem na uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości jest całkowita delegalizacja zabijania dzieci przed narodzeniem oraz wprowadzenie surowych kar za przeprowadzenie aborcji. Bowiem jakkolwiek karygodne jest zarabianie na sprzedaży ciał zabitych dzieci, o wiele bardziej odrażające jest samo ich mordowanie.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – koordynator warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/undercover-video-planned-parenthood-uses-illegal-partial-birth-abortions-to

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN