Aborter z Nebraski: Zakaz rozrywania dzieci na strzępy to zakaz „bardzo bezpiecznej metody aborcji”

Stan Nebraska proceduje projekt ustawy Legislative Bill 814, który zakazałby aborcji dzieci poprzez rozczłonkowanie, wykonywanej zazwyczaj pomiędzy 13 a 24 tygodniem ciąży. Procedura zwana dla niepoznaki D&E, polega na rozszerzeniu szyjki macicy, a następnie wyrywaniu szczypcami kończyn dziecka jedna po drugiej. Dziecko w trakcie tej procedury żyje, aż wykrwawi się na śmierć. Warto podkreślić, że naukowcy wykazali, że dzieci już w 13 tygodniu od poczęcia mogą odczuwać fizyczny ból

Aborterzy, którzy zeznawali przed Komisją sprzeciwiali się projektowi twierdząc że w ten sposób zakazuje się lekarzom działania według „najlepszego medycznego osądu” oraz, że jest to „zakaz bardzo bezpiecznej metody aborcji”. Jeden z aborcyjnych aktywistów Jon Wood, posunął się nawet do stwierdzenia, że rozczłonkowaniem można również nazwać usunięcie wyrostka czy zębów mądrości, więc rozczłonkowanie samo w sobie nie powinno stanowić problemu.

Aborcja nigdy nie jest bezpieczna dla dziecka, bo zawsze kończy się jego śmiercią. Co więcej, jeśli „najlepszy medyczny osąd” lekarza polega na tym, że zamierza on rozerwać na strzępy małe dziecko, to znaczy że kompas jego umysłu i sumienia już dawno przestał wskazywać północ. Absurd tych pseudo-argumentów bierze się oczywiście stąd, że idei zabijania dzieci nie da się w żaden sposób obronić. Pokazujmy więc prawdę o aborcji, bo prawda woła, by ją głosić.

Źródło: https://www.lifenews.com/2020/02/21/…oath/
https://wpolityce.pl/swiat/…aborcji

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN