Szukaj
Close this search box.

Aborter, który zapomniał, że tylko za zabijanie dzieci się nie idzie do więzienia

W USA trwa proces Roberta Rho, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety poprzez nieudolne przeprowadzenie aborcji. Tyle tylko, że słowo „nieudolne” kompletnie nie oddaje horroru przez który przeszli zarówno matka jak i dziecko.

W USA trwa proces Roberta Rho, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety poprzez nieudolne przeprowadzenie aborcji. Tyle tylko, że słowo „nieudolne” kompletnie nie oddaje horroru przez który przeszli zarówno matka jak i dziecko.

W czasie „zabiegu” aborter rozdarł macicę i tętnicę maciczną. Później kobieta krwawiła tak mocno, że została poddana ponownej aborcji. W jej czasie aborter uświadamiając sobie, że nie jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi obrażeniami, zacisnął mocno szyjkę macicy, aby sprawić wrażenie iż krwotok ustał. W rzeczywistości krew zbierała się w jej jamie brzusznej. Mimo że pacjentka nie odpowiadała na bodźce, została wypuszczona do domu. Wkrótce zmarła.

Badanie USG przeprowadzone w placówce aborcyjnej wykazało, że dziecko miało 25.1 tygodnia, a więc około 35 centymetrów i ponad 700 gramów. Miało już kubki smakowe, odczuwało ból, ćwiczyło mimikę twarzy. Rentgen zrobiony podczas sekcji zwłok wykazał, że dziecko miało oderwaną głowę, jego ręce i nogi były częściowo odcięte od ciała.

Robertowi Rho za te rzeźnicze praktyki grozi kara od 3,5-15 lat więzienia. Niewiele jak na pocięcie ludzi na kawałki i wyrzucenie ich na bruk. Aborcja nie ma jednak nic wspólnego z troską o drugiego człowieka. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do zabijania dzieci, to przed zabijaniem dorosłych broni go tylko fakt, że za takie praktyki może odpowiedzieć z kodeksu karnego. Jak widzimy na powyższym przypadku zdarza się, że o tym zapomni.

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/04/27/abortionist-on-trial-for-killing-woman-as-during-dismemberment-abortion-of-6-month-old-baby/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN