Szukaj
Close this search box.

Aborcyjny killing-team poparł obrzydliwy hejt na Zofię Klepacką!

Jeśli ktoś wspiera mordowanie nienarodzonych, trudno by postępował zgodnie z przyjętymi normami, które zakładają, że drugiego człowieka się nie krzywdzi. Tym bardziej nie zdziwiło nas, że organizacja przestępcza, pomagająca kobietom w zabijaniu ich własnych dzieci, wsparła hejt na medalistce Zofii Klepackiej.

Co takiego zrobiła pani Zofia? Przede wszystkim zachęciła do podpisania się pod naszym projektem, za co bardzo jej dziękujemy. Wciąż niewiele jest znanych osób, które odważnie stoją po stronie życia. Za to wszelkie aborcyjne protesty są chętnie popierane przez „celebrytów”, co ujawnia zepsucie dzisiejszych pseudo-elit.

Ponieważ w komentarzach pojawiło się kilku „wątpiących”, Zofia Klepacka zamieściła kolejny post na Facebooku. „W 10 tygodniu tak wygląda dziecko. Nie jakiś zlepek komórek jak to większość celebrytów powtarza i wmawia innym… To jest dziecko które ma prawo żyć!!! Bo życie to dar! Słyszymy slogany takie jak aborcja i eutanazja na życzenie… Już praktykowane w wielu krajach niestety. Czy naprawdę tak nisko upadliśmy???” napisała.

Na wściekłość aborcjonistów nie trzeba było długo czekać. Trolle zaspamowały wpis mistrzyni świata komentarzami z numerem telefonu do przestępców aborcyjnych. Co ciekawsze, większość numerów telefonu była błędnie napisana. Pojawiły się także komentarze pełne agresji.

Hejt bardzo ucieszył panią Natalię Broniarczyk, Karolinę Więckiewicz i Justynę Wydrzyńską z killing-teamu. „Miłość za Waszą nieustanną promocje aborcji i namiary na nią! To się nazywa #paryzantkaaborcyjna w nowej odsłonie i na szerokich wodach!” napisały na swojej stronie, nazywając sportsmenkę „homofobiczną” i antyaborcyjną, co zapewne według nich usprawiedliwiało hejt.

Takie postępowanie niestety nie dziwi w środowiskach, które jeszcze kilka miesięcy niszczyło miasta i próbowało demolować kościoły z powodu zmiany ustawy antyaborcyjnej. Tym bardziej cieszymy się, że Zofia Klepacka mimo hejtu staje w obronie życia.

Źródła:
https://www.facebook.com/…100044186481489
https://www.facebook.com…3663123967245290

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN