Aborcyjny killing team: „Chcemy żeby aborcji było jak najwięcej”

W Polsce jawnie działają przestępcy aborcyjni, którzy odpowiadają za wiele tysięcy nielegalnych aborcji rocznie i publicznie chwalą się swoją działalnością. Teraz kobiety z tzw. aborcyjnego killing teamu udzieliły kolejnego wywiadu, w którym bez skrępowania opowiadają o tym procederze.

W 2016 roku zdałyśmy sobie sprawę, że chcemy zajmować się aborcją nie dlatego, żeby było jej jak najmniej, ale jak najwięcej – wtedy, kiedy jest potrzebna” – mówią wprost aborcjonistki, które w internecie przyznają się do pomocnictwa przy kilku tysiącach nielegalnych aborcji.

W większości są to aborcje na zupełnie zdrowych dzieciach. „95–96% naszej pracy to osoby, które nie mają wskazań medycznych. Nie mieściły się w ustawie i dalej się w niej nie mieszczą.” – mówią Natalia Broniarczyk i Kinga Jelińska z tzw. aborcyjnego killing teamu.

Mimo wyroku Trybunału Konstytucyjnego twierdzą, że sytuacja aborcyjna jest w Polsce dobra, bo bezkarnie mogą działać grupy pośredniczące w handlu pigułkami poronnymi.

Powiem coś kontrowersyjnego – sytuacja w Polsce jest w zasadzie dobra. Od 15 lat działają organizacje międzynarodowe, najpierw Women on Web, potem Women Help Women, istnieje bardzo silna sieć wsparcia. Jest dosyć dobry dostęp do internetu, tabletki przychodzą, coraz więcej osób wie o aborcji farmakologicznej.” – mówi Kinga Jelińska.

Dokładna instrukcja zamawiania tabletek aborcyjnych

W tym samym wywiadzie aborcjonistki udzielają dokładnych wskazówek jak zdobyć w internecie środki poronne do przeprowadzenia nielegalnej aborcji. Natomiast wcześniej Natalia Broniarczyk udzieliła wywiadu „Gazecie Wyborczej” pod tytułem „Pomogłyśmy przy dwóch tysiącach aborcji. I nikt nas nie ściga”.

Świadczy to o tym, jak bardzo bezkarni czują się przestępcy aborcyjni w Polsce z powodu bezczynności organów ścigania. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia rozpoczęła akcję składania zawiadomień do prokuratury. Wzór pisma i wskazówki, jak je wypełnić można znaleźć na stronie https://stronazycia.pl/stop-przestepczosci-aborcyjnej/

Źródła:
https://www.dwutygodnik.com/…monopolu.html?
https://next.gazeta.pl/…nikt.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN