Aborcyjny dream team – lepiej zabić niż oddać do adopcji

Istnieje mnóstwo innych wyjść, niż aborcja, nawet jeśli kobieta znajduje się w tragicznej sytuacji życiowej. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby każde dziecko mogło wychowywać się ze swoimi rodzicami, jednak najgorszym wyjściem jest z pewnością zamordowanie nienarodzonego dziecka.

Tymczasem “aborcyjny dream team”, organizacja walcząca o prawo do zabicia człowieka nienarodzonego dosłownie z każdego powodu, zamieściła na fanpage’u grafikę z napisem: “Na aborcję decydujesz się wtedy, gdy nie chcesz być w ciąży. Na oddanie do adopcji decydujesz się wtedy, gdy nie chcesz być rodzicem“.

Grafika jest oczywistą bzdurą, podobnie jak większość innych aborcyjnych haseł. Rodzicem stajemy się już w ciąży. Jeśli zabijemy dziecko, możemy co najwyżej stać się matką zabitego przez siebie dziecka. Przerażający “awans”.

Trzeba być naprawdę okrutną osobą, by zmuszać kogoś innego do 9 miesięcy trwania w niechcianej ciąży.” – piszą aborcjonistki, komentując własną grafikę. Również się mylą. Trzeba być naprawdę okrutną osobą, żeby proponować komuś aborcję. Trzeba być naprawdę okrutną osobą, by dopuszczać zabicie niewinnego człowieka. Szczególnie że, poza patologicznymi przypadkami, zdecydowana większość kobiet wie, skąd się biorą dzieci i że współżycie może zakończyć się poczęciem dziecka.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN