Szukaj
Close this search box.

Aborcjonistka nasłała komornika na dra Bawera Aondo -Akaa

Złośliwość aborcjonistów wobec obrońców życia wchodzi na kolejny poziom. Tym razem Beata Czerska, działaczka aborcyjnego „strajku kobiet” nasłała na pro-lifera, dra Bawera Aondo-Akaa komornika. Wszystko dlatego, że spóźnił się tydzień z zapłatą kosztów sądowych (na rzecz pełnomocnika oskarżycielki).

Sprawa dotyczyła bilbordu aborcyjnego. Działacz fundacji Pro-Prawo do Życia został skazany w kwietniu przez sąd w na karę 1000 zł i opłacenie kosztów sądowych. 

– Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że kiedy wezwanie do mnie doszło, opłata była już dawno zapłacona – mówi dr Bawer Aondo-Akaa. – Teraz muszę dodatkowo zapłacić ok. 400 zł, które nałożył na mnie komornik – dodaje.

Skutek jest odwrotny od zamierzonego

Przesłuchania na komisariatach i procesy sądowe wytaczane przez zwolenników zabijania poczętych dzieci nie są dla Bawera Aondo-Akaa niczym nowym. Prym w pozywaniu go wiedzie właśnie Beata Czerska, czyli lokalna działaczka proaborcyjnej organizacji „strajk kobiet”. 

Procesy mają tak naprawdę jeden cel – utrudnić mu skuteczne działanie w obronie nienarodzonych dzieci i zniechęcić go. W rzeczywistości skutek jest odwrotny. Więcej ludzi dowiaduje się o jego działaniach i o tym, czym naprawdę jest aborcja. 

Nasłanie komornika przez aborcjonistkę dosadnie pokazało złośliwość, ale też frustrację drugiej strony spowodowaną skutecznością działań dra Bawera Aondo-Akaa i fundacji Pro-Prawo do Życia.

Więcej o Bawerze Aondo-Akaa dowiesz się oglądając film na kanale Provocatus.tv:

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN