Szukaj
Close this search box.

Aborcjonista zdemolował bilbord we Wrocławiu. To skutek manipulacji mediów?

To już kolejny atak na antyaborcyjny bilbord fundacji we Wrocławiu. Zakapturzony wandal - zwolennik zabijania dzieci w łonach matek, obrzucił baner przy ul Armii Krajowej trzema puszkami z białą farbą. Prawdopodobną przyczyną ataku jest nieprawomocna decyzja sądu i kłamliwy artykuł w gazecie na ten temat.

– Uważam, że atak jest reakcją na postanowienie sądu odwoławczego we Wrocławiu, który uchylił uniewinniający wyrok z pierwszej instancji.  Rozgłosiła to gazeta i zdemoralizowane jednostki poczuły się pewnej i dlatego zaatakowały bilbord – mówi Adam Brawata, koordynator regionalny fundacji Pro-Prawo do Życia.

Co ciekawe w tym samy dniu, w którym doszło do decyzji sądu we Wrocławiu, sąd w Trzebnicy umorzył postępowanie za podobny bilbord pod Wrocławiem. W rzeczywistości niemal wszystkie sprawy kończą się prawomocnym wyrokiem uniewinniającym lub umorzeniem. Nieliczne, nieprawomocne postanowienia są wykorzystywane przez media do kłamliwych ataków na pro-liferów. Zachęcają przez to do wandalizmu.

Agresywne ataki zwolenników mordowania dzieci są potwierdzeniem, że działalność fundacji jest słuszna. Nie ma usprawiedliwienia dla zabijania dzieci w łonach matek. Dlatego prawda o aborcji tak boli tych, którzy chcieliby, aby było to w dalszym ciągu legalne.

Poniżej publikujemy zdjęcie wandala. Prosimy o zgłoszenie rozpoznania mężczyzny na policję lub do fundacji Pro-Prawo do Życia.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN