Szukaj
Close this search box.

Aborcjonista i obrońca demokracji obraża dziecko z zespołem Downa

,,Niech powie jakiego dzieciaka jej zrobił. Takiej Warszawy chcecie?" brzmiał komentarz na temat kandydata na prezydenta Warszawy, który ma syna z zespołem Downa. Komentarz brzmi jak prymitywny tekst człowieka spod budki z piwem, któremu w pijackim zwidzie nie spodobała się twarz chorego dziecka.

,,Niech powie jakiego dzieciaka jej zrobił. Takiej Warszawy chcecie?” brzmiał komentarz na temat kandydata na prezydenta Warszawy, który ma syna z zespołem Downa. Komentarz brzmi jak prymitywny tekst człowieka spod budki z piwem, któremu w pijackim zwidzie nie spodobała się twarz chorego dziecka. Trudno więc uwierzyć, że należy on do człowieka, który na facebooku krzyczy o dyskryminacji chorych dzieci w Polsce i dopomina się o ich kształcenie.

Piotr Surmaczyński, bo o nim mowa, nie jest człowiekiem spod budki z piwem, a autorem książek i człowiekiem wykształconym w zakresie wiedzy o teatrze, a także kolejnym samozwańczym obrońcą Konstytucji. Za to wszystko staje się jasne, gdy zobaczymy, że pan Surmaczyński bardzo aktywnie walczy o prawo do zabijania dzieci niepełnosprawnych przed ich narodzeniem.

Jeśli zezwolimy na mordowanie ludzi z powodu ich niepełnosprawności, trudno mówić tu o jakiejkolwiek trosce wobec tych, którzy się ostali i żyją dalej. Zawsze bowiem będziemy patrzeć na nich, jak na „gorszy sort”, tych których może jednak nie powinno być, a jednak żyją z nami.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN