Aborcja z Werwą

mirosaw wielgoOrlen rozpoczął akcję promocyjną "Polacy z werwą". Akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie "Medycyna" członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną.

mirosaw wielgoOrlen rozpoczął akcję promocyjną “Polacy z werwą”. Akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie “Medycyna” członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną.

Akcja ma oczywiście promować przede wszystkim Orlen i skłaniać Polaków do zakupów w tej firmie. Być może orlenowscy spece od marketingu nie znali aborcyjnej karty Mirosława Wielgosia. Być może nie dotarło do nich, że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna aborcji. Daliśmy Orlenowi szansę aby wycofał się z promowania aborterów. Liczymy na reakcję Zarządu. Jeśli jej nie będzie, rozpoczniemy akcję „Aborcja z Werwą”, która pokaże Polakom kogo i co promuje Orlen.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN