Szukaj
Close this search box.

Aborcja z Werwą

mirosaw wielgoOrlen rozpoczął akcję promocyjną "Polacy z werwą". Akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie "Medycyna" członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną.

mirosaw wielgoOrlen rozpoczął akcję promocyjną „Polacy z werwą”. Akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie „Medycyna” członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną.

Akcja ma oczywiście promować przede wszystkim Orlen i skłaniać Polaków do zakupów w tej firmie. Być może orlenowscy spece od marketingu nie znali aborcyjnej karty Mirosława Wielgosia. Być może nie dotarło do nich, że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna aborcji. Daliśmy Orlenowi szansę aby wycofał się z promowania aborterów. Liczymy na reakcję Zarządu. Jeśli jej nie będzie, rozpoczniemy akcję „Aborcja z Werwą”, która pokaże Polakom kogo i co promuje Orlen.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN