Aborcja to nie olimpiada – Promotorzy aborcji boją się, że kobiety nie zdążą dokonać aborcji i dziecko przeżyje

"Aborcja to nie olimpiada - nie da się jej przełożyć na później, na następny rok." - skomentowały własną grafikę organizatorki aborcyjnego killing teamu na swoim fanpage'u.

W rozwinięciu tej ciekawej myśli tworzące przestępczość aborcyjną w Polsce kobiety podały, że jeśli matki nie dokonają aborcji… nadal będą w ciąży. Ciąży, w której być nie chcą. Nie wspominają, że te kobiety nadal będą mieć w sobie drugiego człowieka, którego zabijać nam nie wolno. Tradycyjnie nie wspomniały również, że aborcja w naszym kraju jest nielegalna. Kobiety, które jej dokonają, mogą być wzywane do złożenia zeznań, a pomocnictwo w aborcji jest karane więzieniem.

Aborcjonistki zasugerowały również, że aborcja, której się nie dokona, oznacza poród. Tylko że aborcja farmakologiczna, szczególnie w późniejszych tygodniach ciąży, również oznacza konieczność “urodzenia” dziecka. Mało tego, niejednokrotnie kobiety, które rodziły dziecko przed zabiciem kolejnego lub po, określały aborcję jako boleśniejszą i bardziej uciążliwą niż poród. Tłumaczenie staje się więc jeszcze bardziej bezsensowne. Szczególnie że łańcuch możliwych zdarzeń po współżyciu powinien być dla każdego człowieka logiczny – zawsze może dojść do zapłodnienia, co w większości przypadków kończy się porodem. To, że nie akceptujemy tego faktu, nie oznacza, że możemy kogoś skrzywdzić, odbierając mu życie.

Aborcji nie da się przełożyć na później i to jest na szczęście prawda. Jeśli kobieta jej nie dokona, najczęściej na koniec ciąży rodzi się dziecko, co oznacza mniej pieniędzy w portfelach propagatorów aborcji, a przede wszystkim szczęśliwe zakończenie tam, gdzie miała być śmierć i ludzka tragedia. Zwolennicy cywilizacji śmierci wolą jednak ludzką tragedię, co niestety nie dziwi. Chęć niszczenia świata jest konsekwencją głoszenia promorderczych poglądów.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN