„Aborcja nie musi być rzadka” – wzywają feministki z grupy społecznościowej Aborcyjny Dream Team. Według nich każdy powód by zabić dziecko jest wystarczający, a nie chcą by aborcja była rzadka, bo stoi za tym „przekonanie, że aborcja to coś złego”.

Nie od dziś wiadomo, że kompas moralny zwolenników zabijania dzieci odwrócony jest o 180 stopni. Wzywają do zabijania najmłodszych bez ograniczeń dlatego, że sam fakt zaistnienia dziecka uderza w ich feministyczne ego. Rozbuchany egoizm nakazuje więc eliminować intruza, nawet jeśli jest nim ich własne bezbronne dziecko.

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Fizyczny atak w Nysie na wolontariuszy Fundacji

Podczas pikiety antyaborcyjnej w Nysie, która miała miejsce 5 maja przy rondzie Sikorskiego, doszło ok. godz. 16.20 do fizycznego ataku na wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN