Szukaj
Close this search box.

Aborcja na sumieniu? Agresja wobec wystawy w Lesznie

Kobietę, która krzyczała i odcinała opaski mocujące musiała zatrzymać i spisać policja.

10 kwietnia br. po raz pierwszy w Lesznie przy parafii Św. Kazimierza stanęła wystawa „Wybierz życie”. Podczas montowania rusztowań oraz wieszania plakatów spotykaliśmy się jak zawsze z wyrazami poparcia przechodniów. Ze względu na bardzo silny wiatr oraz bezpieczeństwo wobec dużej ilość spacerowiczów musieliśmy do późnych godzin nocnych wzmacniać rusztowania. Wyrazy podziękowań kieruję na ręce proboszcza tej parafii oraz za jego zaangażowanie w działalności patriotyczne i obrony życia.
W drugim dniu wystawy doszło do incydentu ściągania naszej wystawy przez bardzo oburzoną mieszkankę Leszna, która pochodzi z parafii św. Kazimierza. Kobietę, która krzyczała i odcinała opaski mocujące musiała zatrzymać i spisać policja. Miało to miejsce tuż przed niedzielną Mszą Świętą dla dzieci. Patrząc na dzieci, były one bardziej zszokowane agresywnym zachowaniem kobiety, a niżeli samą wystawą. Kiedy było już po sprawie, gromada dzieci stała oraz chodziła przy przedstawiających proceder aborcji plakatach i żadne z nich nie wykazywało strachu oraz wstrętu.
Kobieta, która bezprawnie uszkodziła wystawę zapowiedziała, że w następną niedzielę wróci i ponowi swój czyn. Czyżby sama miała na sumieniu aborcję, skoro prawda budzi w niej taką agresję?

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mateusz Rosik – koordynator wielkopolskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN