Szukaj
Close this search box.

Aborcja 8 tygodni przed porodem….

Polecieli do innego stanu i zapłacili krocie po to, by zabić swojego syna na 8 tygodni przed porodem. Od kilku lat lobbują w Nowym Jorku na rzecz zabijania dzieci aż do końca ciąży. Teraz chcą również zgromadzić innych rodziców z podobnymi doświadczeniami. Jednocześnie na facebooku piszą „Nie jesteśmy potworami”. Czy to właśnie podpowiada im sumienie?

Erika i Garin dwa i pół roku temu abortowali swojego syna po tym, jak lekarze stwierdzili, że jest chory i udusiłby się zaraz po porodzie. Mogli więc mu podarować te 8 tygodni życia i pozwolić dziecku spokojnie odejść. Zamiast jednak 8 tygodni czekania mają bagaż morderstwa, który będzie się ciągnął za nimi przez całe życie. Ich wzmożone wysiłki, by znaleźć ludzi o podobnych historiach świadczą już przecież o utajonych jeszcze wyrzutach sumienia. Mają nadzieję, że jak ktoś im powie, że też miał późną aborcję, to ich czyn nie będzie się wydawał taki zły.

Prawda jednak pozostaje prawdą. Aborcja jest zawsze zabiciem człowieka. Jak długo potrwa zanim tę prawdę do siebie dopuszczą?

Źródło: https://www.huffpost.com/…fe6de4b01cea6b8815ff

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN