Szukaj
Close this search box.

„A po urodzeniu mamy muszą zabijać te dzieci? Nie mogą je oddać?” – pikieta w Gliwicach

Dnia 27 września 2018 roku gliwiccy działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia pikietowali Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1. Protest skierowany był przeciwko wykonywaniu aborcji (mordowaniu nienarodzonych dzieci) w wymienionym szpitalu. Nasze dwa banery były doskonale widoczne przez przejeżdżające nieopodal samochody, jak i przechodzących ludzi.

Dnia 27 września 2018 roku gliwiccy działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia pikietowali Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1. Protest skierowany był przeciwko wykonywaniu aborcji (mordowaniu nienarodzonych dzieci) w wymienionym szpitalu.

Nasze dwa banery były doskonale widoczne przez przejeżdżające nieopodal samochody, jak i przechodzących ludzi. Pikieta przebiegła spokojnie, poza kilkoma niewybrednymi zdaniami rzuconymi z okien przejeżdżających aut ale rekompensatą były słowa poparcia udzielane nam przez zwolenników życia.

Ważnym i szczególnym momentem pikiety było podejście do nas dwóch dziewczynek w wieku 9-10 lat z zapytaniem, co przedstawiają nasze banery. Po naszej odpowiedzi usłyszeliśmy: a po urodzeniu mamy muszą zabijać te dzieci? Nie mogą je oddać? Ta odpowiedź niech posłuży za cały komentarz.

Dziękujemy wszystkim obecnym na pikiecie i zapraszamy na nasze kolejne akcje w obronie nienarodzonych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/07/Tomasz-Jazłowski-Gliwice.jpg[/author_image] [author_info]Tomasz Jazłowski – Z-ca koordynatora Komórki Gliwice[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN