© Fundacja Pro – Prawo do życia | Wszelkie prawa zastrzeżone
W szkole podstawowej w Warrington w Wielkiej Brytanii 6-letnie dzieci są zmuszane do pisania homoseksualnych listów miłosnych (21) Mają wcielać się w rolę księcia, który chce poślubić swojego służącego. „W tej szkole uczymy dzieci o związkach homoseksualnych już od najmłodszych lat.
6-letnie dzieci uczą się o <<małżeństwach>> homoseksualnych. Dzieci w każdym wieku biorą udział w lekcjach o homoseksualizmie i LGBT” – mówi dyrekcja szkoły, która jest dumna ze swojego programu nauczania. Oswojenie dzieci z homoseksualizmem jest jednym z głównych celów edukacyjnych tej placówki.
Jeden z kanadyjskich portali (22), należący do tamtejszych mediów publicznych, przedstawił instrukcję dla rodziców, którzy po raz pierwszy chcą zabrać swoje dzieci na „paradę równości”. Jej autorka, lesbijka wychowująca syna wraz ze swoją „partnerką” radzi, aby mieć otwarty umysł i przypomina, że na paradzie będą rozebrani ludzie i dzieci zobaczą ich nagie genitalia.
„To rozwija inteligencję emocjonalną mojego dziecka i wspiera jego rozwój” – mówi cytowany w poradniku ojciec 3-letniego chłopca. Jeszcze nie tak dawno ekshibicjoniści, którzy obnażali się przed dziećmi na ulicy, byli ścigani przez policję i stanowczo traktowani przez sądy. Teraz nazywa się to samo zjawisko „wspieraniem rozwoju dzieci”. Autorka radzi również, aby na paradę ubrać dzieci w tęczowe koszulki i gadżety z symboliką LGBT, aby od małego oswajały się z odpowiednimi kolorami i symbolami oraz utożsamiały się z organizatorami tego typu wydarzeń.
Jeszcze inny portal tłumaczy (23), że dzieci mogą zadawać rodzicom pytania odnośnie do tego, co zobaczą w trakcie parady, np.: „Dlaczego ten chłopczyk w slipkach chłosta pejczem Pana w skórzanej masce”? Na wszelkie sposoby zachęca się rodziców do zabierania dzieci na tego typu wydarzenia.
W trakcie zajęć z „edukacji” seksualnej przedszkolaki w Szwajcarii mają przyjąć, że są seksualne. Pomóc ma im w tym masowanie się oraz „zabawy w doktora”, czyli wzajemne dotykanie i badanie swojego ciała łącznie z miejscami intymnymi. Dzieci mają przez to zrozumieć, że jest coś takiego jak przyjemny dotyk. Dostają również za zadanie zaznaczenie na kartkach z dokładnym rysunkiem ciała miejsc, w których lubią być dotykane.
Innym ćwiczeniem stosowanym podczas tych lekcji w przedszkolach jest gra w „króla”. Podczas niej jedno dziecko, które zakłada na głowę papierową koronę, staje na krześle. Podchodzi do niego wówczas kolega lub koleżanka, a „król” decyduje, jak blisko może się zbliżyć oraz jak i gdzie może go dotykać. (26)
Szwajcarskie i międzynarodowe sądy naciskają na udział dzieci w tego typu zajęciach. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł, że rodzice w Szwajcarii nie mogą wypisać dziecka z zajęć „edukacji seksualnej”.
Rodzice 7-letniej dziewczynki z Bazylei sprzeciwili się temu, że zmusza się ich dziecko do uczestnictwa w deprawacyjnych zajęciach. Twierdzili, że to narusza ich podstawowe prawa. Sprawa przeszła przez sądy wszystkich instancji, które uznały, że można nakazać uczestnictwo w tych zajęciach. Rodzina udała się więc do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, który odrzucił skargę rodziców.
W paryskim Centrum Nauki i Przemysłu zorganizowano interaktywną wystawę dla dzieci w wieku 9-14 lat. (24) Umieszczono tam liczne eksponaty prezentujące stosunki seksualne. Dzieci są zachęcane do wywoływania u specjalnego manekina erekcji i wytrysku. W specjalnie przygotowanych salach mogą wysłuchać wykładu o technikach masturbacji i homoseksualizmie.
Oficjalnym celem tej wystawy jest nauka dzieci na temat tolerancji, dojrzewania i chorób przenoszonych drogą płciową. Wszystko jest sponsorowane i współorganizowane przez francuskie ministerstwo edukacji, a do odwiedzania wystawy zapraszane są dzieci z wielu francuskich szkół.
Źródło: https://youtu.be/1r_ILOavFTs / fair use
źródło: https://tv.nrk.no/serie/newton-pubertet/sesong/1/episode/3 & https://tv.nrk.no/serie/newton-pubertet/sesong/1/episode/8 / fair use
Źródło: https://hivpoint.fi / fair use
Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW
© Fundacja Pro – Prawo do życia | Wszelkie prawa zastrzeżone