Szukaj
Close this search box.

8-letni drag-queen, czyli co ideolodzy LGBT robią z dziećmi

Wpajanie dzieciom treści seksualizujących, afirmujących transseksualizm, homo- i biseksualizm w sposób nieodwracalny wpływają na ich plastyczne, nieukształtowane jeszcze mózgi. Prowadzą do podważania własnej tożsamości, zaburzeń w postrzeganiu innych ludzi i samych siebie. Zobacz do czego prowadzi deprawacyjna edukacja seksualna na Zachodzie.

Ostatnio internet obiegł film, na którym 8-letni chłopiec, który identyfikuje się jako Lactatia i jest przebrany za dziewczynkę peroruje „Nikt nie może układać komuś życia. Nieważne co ktoś o tym myśli. Jeśli chcesz być drag queen, a rodzice cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych rodziców. Jeśli chcesz być drag queen, a przyjaciele cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych przyjaciół”. To przykład okrutnego wykorzystania dziecka do głoszenia ideologii. To przykład dziecka zindyktrynowanego. Dziecka, które nie wie kim jest i które najprawdopodobniej będzie miało ogromne problemy z tożsamością w dorosłym życiu. To wreszcie dowód na to, że działacze LGBT nie cofną się przed niczym, żeby narzucić społeczeństwu swój sposób postrzegania świata. Ofiary z dzieci to dla nich chleb powszedni.

Innym znanym przykładem dziecka zindoktrynowanego i wykorzystywanego zarówno przez aktywistów LGBT, jak i wielki biznes, jest 12-letni Desmond Napoles, drag queen, identyfikujący się jako gej, który tańczy na homoparadach i w klubach gejowskich, a w ostatnim czasie został twarzą marki Converse (Desmond pierwszy raz zatańczył na paradzie równości w wieku 8 lat!).

Jakiś czas temu brytyjskie media donosiły o „epidemii” transgenderyzmu wśród dzieci. Dane z 2018 roku przekazane przez UK Deed Poll Service mówiły o jednym dziecku dziennie zgłaszającym do urzędu wniosek o zmianę płci w dokumentach. Cytowane przez The Telegraph dane z Gender Identity Development Service (GIDS) pokazują radykalny wzrost, jeśli chodzi o liczbę dzieci kierowanych w Wielkiej Brytanii do tzw. klinik tożsamości płciowej. W 2016 roku było to 84 dzieci w wieku od 3 do 7 lat (w 2012/13 było to 20). Dla dzieci w wieku poniżej dziesięciu lat liczby też wzrosły w tym okresie czterokrotnie: z 36 w roku 2012/13 do 165 w 2017. W 2017 roku w sumie na tzw. „terapię tożsamości płciowej” wysłano 2016 osób w wieku od 3 do 18 lat (2012/13 było to 314 osób).

W Polsce wciąż możemy się przed tą indoktrynacją bronić. Możemy obronić nasze dzieci przed seksualizującą edukacją seksualną wg standardów WHO. Ale im więcej czasu mija, tym więcej wysiłku będzie kosztowało cofnięcie zmian zachodzących w polskim społeczeństwie pod wpływem zdeprawowanego Zachodu. Zachęcamy do pobrania poradnika, z którego dowiecie się Państwo jak i przed czym musimy chronić nasze dzieci: https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN