Szukaj
Close this search box.

7 września kurs dla prolajferów w Warszawie – są jeszcze miejsca!

zdjecie z kursuNasze kursy dla prolajferów cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - zabijanie dzieci jest dla Polaków okrucieństwem nie do przyjęcia. Dlatego chcą mieć możliwość czynnego uczestniczenia w obronie najmłodszych.

Kurs dostarcza cennych informacji "technicznych" do walki z propagandą zabijania. Uczestnicy mogą się dowiedzieć w jaki sposób krok po kroku zorganizować wystawę czy pikietę, wziąć udział w warsztatach, które uczą inicjatywy oraz poznać wielu ludzi, którym leży na sercu dobro dzieci.

zdjecie z kursuNasze kursy dla prolajferów cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – zabijanie dzieci jest dla Polaków okrucieństwem nie do przyjęcia. Dlatego chcą mieć możliwość czynnego uczestniczenia w obronie najmłodszych.

Kurs dostarcza cennych informacji „technicznych” do walki z propagandą zabijania. Uczestnicy mogą się dowiedzieć w jaki sposób krok po kroku zorganizować wystawę czy pikietę, wziąć udział w warsztatach, które uczą inicjatywy oraz poznać wielu ludzi, którym leży na sercu dobro dzieci.

Najbliższy kurs odbędzie się w Warszawie 7 września br. Zapraszamy! Zgłoś chęć uczestnictwa na kurs@proprawodozycia.pl 

„Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili.”

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN