7 września kurs dla prolajferów w Warszawie – są jeszcze miejsca!

zdjecie z kursuNasze kursy dla prolajferów cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - zabijanie dzieci jest dla Polaków okrucieństwem nie do przyjęcia. Dlatego chcą mieć możliwość czynnego uczestniczenia w obronie najmłodszych.

Kurs dostarcza cennych informacji "technicznych" do walki z propagandą zabijania. Uczestnicy mogą się dowiedzieć w jaki sposób krok po kroku zorganizować wystawę czy pikietę, wziąć udział w warsztatach, które uczą inicjatywy oraz poznać wielu ludzi, którym leży na sercu dobro dzieci.

zdjecie z kursuNasze kursy dla prolajferów cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – zabijanie dzieci jest dla Polaków okrucieństwem nie do przyjęcia. Dlatego chcą mieć możliwość czynnego uczestniczenia w obronie najmłodszych.

Kurs dostarcza cennych informacji “technicznych” do walki z propagandą zabijania. Uczestnicy mogą się dowiedzieć w jaki sposób krok po kroku zorganizować wystawę czy pikietę, wziąć udział w warsztatach, które uczą inicjatywy oraz poznać wielu ludzi, którym leży na sercu dobro dzieci.

Najbliższy kurs odbędzie się w Warszawie 7 września br. Zapraszamy! Zgłoś chęć uczestnictwa na kurs@proprawodozycia.pl 

“Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili.”

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN