Szukaj
Close this search box.

69% Polaków popiera założenia projektu ustawy „Stop Pedofilii”

Polacy wypowiedzieli się na temat publicznego pochwalania kontaktów seksualnych pomiędzy małoletnimi. 69% uważa, że nie można na to pozwalać. Właśnie pochwalania podejmowania stosunków seksualnych przez dzieci i młodzież ma zakazać projekt ustawy „Stop Pedofilii”, który został skierowany do prac w sejmowej komisji.

Polacy zostali zapytani o opinię na temat następujących stwierdzeń:

  • Nie wolno pozwalać na publiczne pochwalanie kontaktów seksualnych pomiędzy osobami małoletnimi.

69% osób odpowiedziało na taką tezę „Zdecydowanie TAK i raczej TAK”. 12% odpowiedziało „Zdecydowanie NIE i raczej NIE”. 19% ankietowanych było niezdecydowanych.

  • Zachęcanie małoletnich do współżycia seksualnego lub masturbacji powinno być zakazane.

61% osób odpowiedziało na taką tezę „Zdecydowanie TAK i raczej TAK”. 12% odpowiedziało „Zdecydowanie NIE i raczej NIE”. 27% ankietowanych było niezdecydowanych.

Poniżej dokładne odpowiedzi na wykresach:

Badanie opinii publicznej dotyczące założeń projektu ustawy „Stop Pedofilii” przeprowadzono na liczącej 1028 osób ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku i wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN