61-latka urodziła dziecko swojemu synowi – gejowi

Dwóch gejów z Omaha w stanie Nebraska bardzo chciało mieć dziecko. Zdecydowali się na wynajęcie surogatki, którą została matka jednego z nich. Dawcą nasienia był jej syn, a komórkę jajową pobrano od siostry drugiego homoseksualisty.

32-letni Matthew Eledge i 29-letni Elliot Doughety są według prawa małżeństwem. Swoje postępowanie nazywają „kreatywnym budowaniem rodziny”.

„Kiedy jesteś gejem, masz męża i chcesz mieć dziecko, wchodzisz w to, wiedząc, że będziesz musiał stworzyć rodzinę w szczególny sposób. Istnieją kreatywne, unikalne sposoby budowania rodziny” – powiedział Matthew Eledge w wywiadzie z KETV – News.

Właśnie do tego typu patologii może dochodzić w państwach, w których zalegalizowano tak zwane małżeństwa homoseksualne i procedurę in-vitro. W Polsce również istnieje silne lobby postulujące tego typu rozwiązania. Jeżeli ludzie się temu skutecznie nie przeciwstawią, za kilka lat także tu babcie będą mogły rodzić swoje biologiczne wnuki.

źródło:
https://www.rp.pl/…mezowi.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN