Szukaj
Close this search box.

61-latka urodziła dziecko swojemu synowi – gejowi

Dwóch gejów z Omaha w stanie Nebraska bardzo chciało mieć dziecko. Zdecydowali się na wynajęcie surogatki, którą została matka jednego z nich. Dawcą nasienia był jej syn, a komórkę jajową pobrano od siostry drugiego homoseksualisty.

32-letni Matthew Eledge i 29-letni Elliot Doughety są według prawa małżeństwem. Swoje postępowanie nazywają „kreatywnym budowaniem rodziny”.

„Kiedy jesteś gejem, masz męża i chcesz mieć dziecko, wchodzisz w to, wiedząc, że będziesz musiał stworzyć rodzinę w szczególny sposób. Istnieją kreatywne, unikalne sposoby budowania rodziny” – powiedział Matthew Eledge w wywiadzie z KETV – News.

Właśnie do tego typu patologii może dochodzić w państwach, w których zalegalizowano tak zwane małżeństwa homoseksualne i procedurę in-vitro. W Polsce również istnieje silne lobby postulujące tego typu rozwiązania. Jeżeli ludzie się temu skutecznie nie przeciwstawią, za kilka lat także tu babcie będą mogły rodzić swoje biologiczne wnuki.

źródło:
https://www.rp.pl/…mezowi.html

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN