400 tysięcy podpisów już w Sejmie!

Kilkudziesięciu wolontariuszy na czele z Kają Godek, Pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" przybyło dziś do Sejmu, by złożyć około 400 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, całkowicie broniącym nienarodzone dzieci. Wiele z tych osób przez ostatnie 3 miesiące zbierało podpisy podczas kilku lub kilkunastu pikiet, które odbywały się w ich regionach.

Kilkudziesięciu wolontariuszy na czele z Kają Godek, Pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej “Stop aborcji” przybyło dziś do Sejmu, by złożyć około 400 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, całkowicie broniącym nienarodzone dzieci. Wiele z tych osób przez ostatnie 3 miesiące zbierało podpisy podczas kilku lub kilkunastu pikiet, które odbywały się w ich regionach.
“Chcę podziękować wszystkim, którzy włączali się w tę zbiórkę, również tym, którzy zbierali na własną rękę” – mówiła dziś podczas konferencji prasowej Kaja Godek.
Mariusz Dzierżawski, Zastępca Pełnomocnika wyraził również nadzieję na to, iż tym razem posłowie okażą się ludźmi sumienia i zagłosują przeciwko zabijaniu nienarodzonych. “Ci którzy przez ostatnie lata lekceważyli społeczne inicjatywy, wyrzucali je do kosza za chwilę opuszczą stanowiska rządowe” – dodał.
Projekt ustawy zakłada, że każde dziecko będzie chronione od poczęcia, a tym samym eliminuje te przepisy, które obecnie zezwalają na jego zabicie.
Zgodnie z ustawą o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli, Sejm ma 3 miesiące na to, by rozpocząć prace na projektem.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]AM[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN