“40 dni dla życia” – w USA po raz kolejny rozpoczęła się kampania

"Pomóż ocalić życie, modląc się o zakończenie aborcji w swoim otoczeniu" - takie ogłoszenie możemy przeczytać na stronie "40 dni dla życia". Tym razem akcja w USA trwać będzie od 22 września do 31 października.

Podczas 40 dni dla Życia poszczególne grupy nieprzerwanie modlą się przez 40 dni. W tym roku do amerykańskich miast, które zadeklarowały taką modlitwę, dołączyło Denver. Akcja w tym mieście rozpoczęła się już 14 sierpnia, mszą świętą przed kliniką aborcyjną Planned Parenthood. Jest to największa klinika aborcyjna w stanie Kolorado. W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 osób.

Celem akcji jest modlitwa o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci. “Bóg pokazał nam poprzez dziesiątki tysięcy uratowanych dzieci, że modlitwa jest naszą najpotężniejszą bronią przeciwko temu złu” – mówił jeden z organizatorów wydarzenia w Denver, Brad Maddock.”

My również wielokrotnie modliliśmy się pod polskimi szpitalami o zaprzestanie zabijania tam nienarodzonych dzieci. Dziś wciąż zbieramy się na publicznych różańcach w polskich miastach.

Najbliższy taki różaniec odbędzie się w Siedlcach w niedzielę 29.08 o godzinie 13:00 przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojskowej. Serdecznie zapraszamy! Przy okazji można przynieść zebrane podpisy pod inicjatywą ustawodawczą “Stop aborcji”.

Źródło: https://www.tvp.info/55489649/…

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN