36 stopni we Wrocławiu – najlepsza pogoda dla obrońców życia

pict0019Historyczne centrum miasta- Ostrów Tumski- obowiązkowy przystanek turystów i lubiany przez mieszkańców cel spacerów. Dzisiejszego popołudnia, 20.08, wizyta u bram tego zabytkowego miejsca była dla spacerowiczów zaskakująca. Byli świadkiem instalacji wystawy "Wybierz życie", wśród nich wielu rodziców z dziecięcymi wózkami, dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

pict0019Historyczne centrum miasta- Ostrów Tumski- obowiązkowy przystanek turystów i lubiany przez mieszkańców cel spacerów. Dzisiejszego popołudnia, 20.08, wizyta u bram tego zabytkowego miejsca była dla spacerowiczów zaskakująca. Byli świadkiem instalacji wystawy “Wybierz życie”, wśród nich wielu rodziców z dziecięcymi wózkami, dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dla nich zamieściliśmy na niektórych plakatach skrót opinii psychologicznych potwierdzających, że zdjęcia wystawy nie mają negatywnego wpływu na najmłodszych.

Jedynymi wstrząśniętymi odbiorcami są zwolennicy aborcji.

Tak jak angielski turysta, który zarzucał nam “fundamentalizm” tej “disgusting” wystawy.

Okazuje się, że jesteśmy fundamentalistami praw człowieka!

{vsig}komorki/Wroclaw/Wystawa{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN