Szukaj
Close this search box.

22 października Trybunał Konstytucyjny ogłosił, że aborcja eugeniczna jest sprzeczna z Konstytucją. Bogu niech będą dzięki!

Trybunał wydał ten wyrok w odpowiedzi na skargę, którą złożyła grupa 119 posłów z różnych partii, reprezentowanych przez Bartłomieja Wróblewskiego i Piotra Uścińskiego. Dziękujemy bardzo posłom, którzy ośmielili się stanąć w obronie najsłabszych, narażając się możnym tego świata.

Złożenie skargi konstytucyjnej nie byłoby możliwe, gdyby nie zmiana w opinii publicznej, która dokonała się po roku 2005. Mentalność kompromisowa, która panowała wcześniej, utrudniała objęcie ochroną prawną wszystkich dzieci. Od 2005 roku rozpoczęliśmy kampanię społeczną „Wybierz życie”, pokazującą, że każda aborcja to zbrodnia. W roku 2011 przeprowadziliśmy społeczną kampanię ustawodawczą, zgłaszając projekt, który gwarantował ochronę prawa do życia każdego dziecka. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki wystaw i tysiące pikiet pokazujących okrucieństwo aborcji. Podczas kolejnych inicjatyw ustawodawczych zebraliśmy miliony podpisów, pod projektami w obronie najsłabszych. Poruszyliśmy sumienia Polaków!

Przez wszystkie te lata byliśmy obiektem ataków, począwszy od obelg słownych, poprzez kłamstwa szerzone przez aborcyjne media, aż do bandyckich ataków i ponad stu spraw sądowych. Nie ulegliśmy. Dziękuję Wam za to serdecznie! Jeśli wytrwamy do końca, wielka będzie nasza nagroda w Niebie!

Cieszymy się z wyroku Trybunału, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężka walka. Morderstwa wykonywane w szpitalach na podstawie sprzecznej z Konstytucją ustawy, to niewielka część aborcyjnych zbrodni. W przestrzeni publicznej aborcyjna mafia reklamuje pigułki poronne, które zbierają żniwo śmierci, a liczba ofiar to dziesiątki tysięcy każdego roku. Nie możemy i nie chcemy przechodzić obok tego obojętnie.

Dlatego właśnie prowadzimy kampanię „Stop biznesowi śmierci” i po pierwszych reakcjach przestępców aborcyjnych widzimy, że jest skuteczna. Aborcyjna mafia boi się, że doprowadzimy do zakończenia ich dochodowej przestępczej działalności. Tego właśnie chcemy: żeby przestępcy aborcyjni zostali ukarani i zaprzestali sprzedawania śmierci w tabletkach.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i proszę Was o dalszą walkę. Dzieci w łonach matek liczą na nas!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN