21 Marca – Światowy Dzień Hipokryzji

21 marca jest od 2012 roku, obchodzony jako Dzień Zespołu Downa. Tego dnia politycy robią sobie zdjęcie z osobą dotknięta tym syndromem, a media sympatyczne zdjęcia publikują, razem z miłym tekstem, o tym jak ważne są dla społeczeństwa osoby niepełnosprawne.

21 marca jest od 2012 roku, obchodzony jako Dzień Zespołu Downa. Tego dnia politycy robią sobie zdjęcie z osobą dotkniętą tym syndromem, a media sympatyczne zdjęcia publikują, razem z miłym tekstem, o tym jak ważne są dla społeczeństwa osoby niepełnosprawne.

Kika dni później te same media napiszą, że aborcja jest prawem kobiety, a zmuszanie do rodzenia niepełnosprawnych dzieci jest nieludzkie. Zdjęcia ofiar aborcji już się w mediach nie pojawią, bo komuś mogłoby się zrobić przykro.

W Polsce codziennie aborterzy zabijają troje dzieci. Co najmniej jedno z nich dlatego, że ma Zespół Downa. Porównując częstość występowania tego syndromu i liczbę aborcji z tego powodu podaną przez Ministerstwo Zdrowia, można oszacować, że w państwowych szpitalach zabija się 80% dzieci z Zespołem Downa. W Islandii dzieci z ZD w ogóle się nie rodzą, 100% jest zabijanych przed narodzeniem. Polska zmierza w tym kierunku.

W Polsce Dzień Zespołu Downa mógłby być obchodzony jako Święto Hipokryzji. Politycy, mający usta pełne frazesów o ochronie życia od poczęcia, od ponad 2 lat nie zrobili nic, aby powstrzymać mordowanie niepełnosprawnych dzieci. Pewnie zapomnieli o proroctwie: Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN