Szukaj
Close this search box.

Sąd w Kanadzie: 14-latka może zmienić płeć bez zgody rodziców

Sąd kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska orzekł, że ojciec 14-latki nie może zakazać córce zmiany płci za pomocą hormonów. „Kompletność dowodów dotyczących potrzeb medycznych przekonuje mnie, że kuracja hormonalna nie powinna być odkładana w czasie” - powiedział sędzia Gregory Bowden.

Powodem zaburzeń dziewczynki jest depresja, na którą zapadła po rozwodzie rodziców. Przeszła kilka prób samobójczych. Kiedy była w 7. klasie zobaczyła w szkole film promujący transpłciowość. Wówczas ścięła długie włosy i zdecydowała, że zostanie chłopcem. Nauczyciele skierowali ją do aktywistki LGBT doradzającej dzieciom, które mają problemy z tożsamością płciową. Ta wysłała dziewczynkę na kurację testosteronem.

Odradzanie kuracji to przemoc domowa

Sędzia mówiąc o niej  używał męskiego zaimka osobowego. Stwierdził też, że traktowanie jej jako dziewczyny lub odradzanie zmiany płci jest stosowaniem przemocy: „Każda próba przerwania kuracji lub zwracanie się do A. B. żeńską formą gramatyczną powinno być odbierane jako przemoc domowa, na podstawie ustawy o prawie rodzinnym” – stwierdził sędzia Bowden.

Widać jak na dłoni, że dziewczyna padła ofiarą lobby, które opanowało już w Kanadzie edukację i sądy. Jeżeli polskie społeczeństwo nie sprzeciwi się wprowadzaniu deprawacji w szkołach, niedługo może być tutaj podobnie.

Jak temu przeciwdziałać można dowiedzieć się na stronie stoppedofilii.pl

źródło:

https://www.lifesitenews.com/news/canadian-judge-rules-dad-cant-stop-14-year-old-daughter-from-transitioning-into-boy

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN