Szukaj
Close this search box.

11 lat więzienia za blokowanie wejścia do placówki aborcyjnej

Ośmiu proliferów zostało oskarżonych przez FBI o udział w spisku (!) w celu zablokowania działalności placówki aborcyjnej Sterling Heights w Michigan w dniu 27 sierpnia 2020 roku. Każdemu grozi 11 lat więzienia i 250 tysięcy dolarów grzywny. Kilku innych, którzy o spisek oskarżeni nie zostali, a jedynie o wzięcie udziału w blokadzie (w tym 87-letnia Eva Edl) mogą zostać skazani na rok więzienia i 10 tysięcy dolarów grzywny.

Blokowanie dostępu do placówek aborcyjnych zostało zabronione przez ustawę FACE. Rzekomy spisek miałby polegać natomiast na tym, że organizator, 73-letni Chester Gallagher ogłosił zamiar zorganizowania wydarzenia na Facebooku. Ich jedyną zbrodnią było to, że stali przed drzwiami wejściowymi, co uniemożliwiało otwarcie placówki.

Nie wiadomo ile dzieci ocalono tego dnia. W miejscach takich jak Michigan, gdzie barbarzyńskie prawa zezwalają na zabijanie dzieci, często jedyną formą obrony jest zasłonięcie ich własną piersią. Właśnie za to może ich czekać 11 lat za kratkami.

Każde prawo, które pozwala na zabijanie niewinnych, wkrótce domaga się więcej ofiar. Poszerza się więc krąg osób przeznaczonych do zabicia, zabrania się otwierania ust tym, którzy się temu sprzeciwiają. Czy ta kuriozalna sprawa otworzy oczy stanowiącym prawo?

Źródło: https://www.lifenews.com/2023/02/22/fbi-charges-8-pro-life-advocates-they-could-face-decade-in-prison-for-saving-babies/

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN