Szukaj
Close this search box.

Feministki narzucają ideologię społeczeństwu, które jej nie chce

Towarzyszki feministki, przegrały w Polsce walkę o rząd dusz.

Na ich akcje przychodzą ciągle te same osoby, wożone autokarami po całej Polsce. Na głośno reklamowaną w mainstreamowych mediach manifę w Warszawie zjawia się niecałe tysiąc osób.

Pod ich projektem za zabijaniem dzieci na życzenie zebrano 30 tys. podpisów, pod projektami przeciwko aborcji za każdym razem po kilkaset tysięcy. Feministki są w stanie zorganizować kilka manifestacji proaborcyjnych w roku. Sama Fundacja Pro – prawo do życia w obronie nienarodzonych wychodzi na ulice ponad 300 razy rocznie.

Dlaczego tak się dzieje ?

Dlatego że postulaty feministek popiera promil społeczeństwa.

Co mogą zrobić w tej sytuacji feministki? To co ich protoplaści z międzynarodówek komunistycznych. Tworzyć agenturę wpływu dla różnych mafii farmaceutyczno-aborcyjnych i lewackich międzynarodowych organizacji. Agenturę, która po cichu będzie się starał zmieniać prawo poprzez różne konwencje. Konwencje, których nikt w Polsce nie chce poza samymi feministkami wspieranymi przez władze PO, które wzorem Tuska szykują sobie miejsce do ucieczki.

To czy feministki reprezentujące promil społeczeństwa narzucą swoją wolę reszcie społeczeństwu, zależy od naszej aktywności.

Trwa walka z konwencją, którą próbuje się zniszczyć polską rodzinę i która jest zamachem na polską konstytucję. W tym samym czasie feministki uczestniczą w rozmowach z przedstawicielami komitetu CEDAW. Czym zajmuje się przedstawiciel komitetu CEDAW w Polsce? Na przykład pytaniem rządu kiedy zostanie uchwalona ustawa o związkach partnerskich i czy in vitro jest uregulowane prawnie. Wszystko oczywiście w ramach walki z dyskryminacją kobiet, bo tym się CEDAW oficjalnie zajmuje. Jak widać hasła o niedyskryminacji to zasłona dymna mająca ukryć wstrzykiwanie do społeczeństwa lewackich toskyn.

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN