100 tysięcy podpisów zebrane – na tym nie poprzestajemy!

W ubiegłym tygodniu doliczyliśmy się 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy chroniącej życie każdego dziecka od poczęcia. Tym samym osiągnęliśmy wymagane prawem minimum niezbędne do tego, aby projektem zajął się Sejm. To nie koniec kampanii! Potrzeba kilkakrotnie więcej podpisów.

Drodzy Przyjaciele!

W ubiegłym tygodniu doliczyliśmy się 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy chroniącej życie każdego dziecka od poczęcia. Tym samym osiągnęliśmy wymagane prawem minimum niezbędne do tego, aby projektem zajął się Sejm.

To nie koniec kampanii! Potrzeba kilkakrotnie więcej podpisów. Dynamika tegorocznej zbiórki jest znacznie większa niż w latach ubiegłych, gdy przekroczenie 100 tysięcy następowało około miesiąc później niż obecnie. Do końca czerwca mamy czas na to, aby pokazać, że zakaz zabijania nienarodzonych dzieci to postulat ogromnej rzeszy Polaków.

Dziękujemy wszystkim, którzy zbierają z nami. Prosimy i Ciebie, Drogi Czytelniku – wejdź na www.proprawodozycia.pl/podpisy/ pobierz kartę i zbieraj już dziś. Zgłoś się do nas, pomożemy organizacyjnie, poinstruujemy, co robić, zapewnimy niezbędne materiały.

Razem możemy położyć kres nieludzkiemu prawu i uratować przed okrutną śmiercią setki dzieci rocznie.

Kaja Godek, prof. Bogdan Chazan, Mariusz Dzierżawski
Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN