100% przechodniów życzliwych pikiecie pod Empikiem – relacja z Poznania

DSC00072 1280x960W niedzielę 7 grudnia odbyła się w Poznaniu kolejna pikieta związana z bojkotem sieci sklepów Empik. Nasi wolontariusze, nieco wzburzeni wieścią o ocenzurowaniu przez Empik facebookowej strony bojkotu, zebrali się pod jednym z wejść do centrum handlowego Poznań Plaza.

DSC00072 1280x960W niedzielę 7 grudnia odbyła się w Poznaniu kolejna pikieta związana z bojkotem sieci sklepów Empik. Nasi wolontariusze, nieco wzburzeni wieścią o ocenzurowaniu przez Empik facebookowej strony bojkotu, zebrali się pod jednym z wejść do centrum handlowego Poznań Plaza. Przez półtorej godziny rozdawali tam ulotki i eksponowali plakat informujący przechodniów o prawdziwym obliczu “celebrytów” zatrudnionych przez Empik do świątecznej kampanii reklamowej.

Akcja jak zwykle wzbudziła zaciekawienie, w tym zaciekawienie niektórych mediów. Pojawiały się też głosy poparcia, jednak – co ciekawe – nie zanotowaliśmy żadnych głosów krytycznych. Przechodnie brali ulotki dość chętnie, a ochrona obiektu, choć się nami interesowała, to jednak nie sprawiała nam większych kłopotów… wycofując się na z góry upatrzone pozycje za każdym razem, gdy tylko wyciągaliśmy aparat fotograficzny.

Pikietę możemy uznać za udaną, rozpoczynamy więc przygotowania do kolejnej – szczegóły wkrótce.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN