Szukaj
Close this search box.

100% przechodniów życzliwych pikiecie pod Empikiem – relacja z Poznania

DSC00072 1280x960W niedzielę 7 grudnia odbyła się w Poznaniu kolejna pikieta związana z bojkotem sieci sklepów Empik. Nasi wolontariusze, nieco wzburzeni wieścią o ocenzurowaniu przez Empik facebookowej strony bojkotu, zebrali się pod jednym z wejść do centrum handlowego Poznań Plaza.

DSC00072 1280x960W niedzielę 7 grudnia odbyła się w Poznaniu kolejna pikieta związana z bojkotem sieci sklepów Empik. Nasi wolontariusze, nieco wzburzeni wieścią o ocenzurowaniu przez Empik facebookowej strony bojkotu, zebrali się pod jednym z wejść do centrum handlowego Poznań Plaza. Przez półtorej godziny rozdawali tam ulotki i eksponowali plakat informujący przechodniów o prawdziwym obliczu „celebrytów” zatrudnionych przez Empik do świątecznej kampanii reklamowej.

Akcja jak zwykle wzbudziła zaciekawienie, w tym zaciekawienie niektórych mediów. Pojawiały się też głosy poparcia, jednak – co ciekawe – nie zanotowaliśmy żadnych głosów krytycznych. Przechodnie brali ulotki dość chętnie, a ochrona obiektu, choć się nami interesowała, to jednak nie sprawiała nam większych kłopotów… wycofując się na z góry upatrzone pozycje za każdym razem, gdy tylko wyciągaliśmy aparat fotograficzny.

Pikietę możemy uznać za udaną, rozpoczynamy więc przygotowania do kolejnej – szczegóły wkrótce.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN