100 określeń na genitalia i taniec z klubów gejowkich – deprawacyjna majówka dla dzieci

Małe dzieci przez cały maj chodzą w Berlinie do muzeum homoseksualizmu, na deprawacyjne spektakle i uczą się wyuzdanego tańca. Wszystko na koszt państwa…

W ramach akcji organizowanej pod hasłem „maj robi wszystko queer” dzieci z placówek oświatowych od 3 roku życia (!) są w Berlinie przez cały miesiąc bezkarnie deprawowane.

Wspólnie z nauczycielami odwiedzają przedstawienia teatralne na temat różnorodności seksualnej oraz muzeum homoseksualizmu, gdzie biorą udział warsztatach i czytankach. Łącznie organizatorzy przygotowali 21 wydarzeń dot. LGBT.

Agresywnie „uświadamianie” dzieci

Uczniowie uczestniczą między innymi w przedstawieniu „Kochany świecie, od kiedy jesteś hetero”, podczas którego zaprezentowana zostaje odwrócona rzeczywistość, w której bycie homoseksualistą jest normalne, a hetero „jakieś inne”. Po przedstawieniu organizowane są warsztaty na ten sam temat.

Spektakl „Gra Ślimaków” przeznaczony jest dla dzieci od 12-ego roku życia. Główni bohaterowie zbierają 100 różnych określeń na organy płciowe a w jednej ze scen „najpierw odkrywają indywidualnie swoje ciała, a później wspólnie”(!).

Organizatorzy przygotowali również coś dla najmłodszych – czytanie książeczek na temat interseksualności dla dzieci w wieku 3-6 lat, a dla maluchów od 5 roku życia przedstawienie „Laura tu była”, w którym dziewczynka, która twierdzi, że prawdziwa rodzina to mama, tata i dzieci dowiaduje się, że są inne, „różnorodne modele rodziny”.

Seksualne tańce dla 8-latków

To jeszcze nie koniec. Dzieci od 8-ego roku życia uczestniczą również w warsztatach tańca strike-pose voguing często wykorzystywanego na występach w klubach gejowskich (zobacz). Prowadzi je Ariclenes Garcia, którego zdjęcia w wyuzdanych pozach można bez problemu znaleźć w internecie.

To wszystko jest organizowane bezpłatne dla szkół dzięki promocji i finansowemu wsparciu władz kraju związkowego Berlin i niemieckiego ministerstwa ds. rodziny, osób starszych i kobiet. Organizatorzy mają zamiar kontynuować projekt w innych rejonach Niemiec.

źródło: https://demofueralle.blog/2019/05/09/…kinder/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN