Nowe odkrycie naukowców: 10-tygodniowe lub młodsze dzieci są w stanie odczuwać ból!

Amerykańskie Kolegium Pediatrów wydało w styczniu oświadczenie, w którym opisuje nowe odkrycia naukowe, dotyczące bólu odczuwanego przez nienarodzone dzieci. Według najnowszych badań dzieci już w 12 tygodniu ciąży (czyli 10 tygodni od poczęcia) lub młodsze (!) są w stanie odczuwać ból.

Dotychczasowe badania określały początek odczuwania bólu na okres 18-20 tygodnia ciąży, co było skwapliwie wykorzystywane przez aborterów, bowiem najczęstszą metodą aborcji w USA w drugim trymestrze ciąży było rozkrawanie dziecka na kawałki narzędziem podobnym do owalnej skrobaczki.

Czy teraz aborterzy będą odpowiadać matkom, oddającym swe dzieci pod nóż ich tortur, że ich maleństwa przeżyją katusze zanim umrą? Czy raczej zechcą pomijać niewygodne dla nich informacje, które mogłyby odsłonić rąbek bestialstwa tego procederu? Wydaje się bowiem logiczne, że seryjni mordercy są raczej wyzuci z empatii w stosunku do swoich ofiar.

Każdy jednak sposób ukazywania człowieczeństwa nienarodzonych dzieci ma znaczenie dla tych, których sumienia nie są jeszcze przeżarte nienawiścią. Niech i nas motywuje do aktywnej walki o tych, którzy sami bronić się nie mogą.

Źródło: https://acpeds.org/…pain

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN