Szukaj
Close this search box.

10-latka nie chciała świętować „gejowskiej dumy”. Została ukarana zawieszeniem

Uczennica szkoły podstawowej została ukarana za sprzeciw wobec zajęć z okazji „miesiąca dumy gejowskiej”.Teraz opowiada o tym, dlaczego jej rówieśnicy coraz częściej chcą zmienić płeć .

10-letnia Kaysey jest uczennicą szkoły podstawowej Heavers Farmer Primary School w południowym Londynie. Wspólnie z klasą miała uczestniczyć w zajęciach o LGBT z okazji „miesiąca gejowskiej dumy”. Najpierw zapytała się nauczycielki, czy może zostać zwolniona, jednak w odpowiedzi usłyszała, że nie ma takiej możliwości, ponieważ lekcje są wpisane do programu nauczania. Z kolei po tych zajęciach wspólnie z kolegą z ławki została ukarana kilkugodzinnym siedzeniem w osobnej sali w pojedynkę za homofobię. Mieli rzekomo stwierdzić m.in., że „LGBT jest głupie” (sic!). Kaysey została dodatkowo ukarana 5-dniowym zawieszeniem w prawach ucznia.

Nawet 4-latki chcą zmieniać płeć”

Po tym jak sprawa została nagłośniona, dziewczynka udzieliła wywiad serwisowi „Christian Concern” (zobacz) Opowiada w nim, że jej rówieśnicy właśnie przez takie zajęcia stają się niepewni swojej płci i orientacji seksualnej.

„Wcześniej tak nie było. Zanim się dowiedzieli, czym jest LGBT, byli pewni tego jakiej są płci. Teraz dzieci są niepewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne.” – mówi 10-letnia uczennica. „Dzieci patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką” – opowiada dalej Kaysey.

Słowa uczennicy są potwierdzeniem tego, o czym informują niektóre, bardziej konserwatywne media. W Wielkiej Brytanii bardzo szybko rośnie liczba transseksualnych dzieci. Niedawno informowaliśmy, że rocznie do poradni zgłasza się w tej sprawie 2000 nieletnich, a zgody na hormonalną zmianę płci są wydawane nawet dzieciom, które nie ukończyły 10 lat. (zobacz)

Jest możliwość, żeby zatrzymać deprawację

W Polsce również forsuje się takie zajęcia, o jakich opowiada uczennica z Londynu. Teraz jest czas, aby zakazać tej deprawacyjnej „edukacji”. Jeszcze przez tydzień trwa zbiórka podpisów pod projektem inicjatywy ustawodawczej „stop pedofilii” (podpisy trzeba wysłać do 10 lipca). Kartę można wydrukować ze strony stoppedofilii.pl

źródło:

https://www.lifesitenews.com/news/…lesson

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN