Najnowsze

W poniedziałek 9 listopada w Tarnowie jako Fundacja Pro - prawo do życia zorganizowaliśmy pikietę pokazującą prawdę o aborcji. Chcieliśmy dać świadectwo prawdzie i uświadomić młodym ludziom, którzy pojawili się tam pod sztandarem tzw. "strajku kobiet", że prawo do życia jest nadrzędnym prawem KAŻDEGO człowieka, a aborcja to morderstwo - niezależnie od tego pod jakimi ładnymi określeniami chcielibyśmy to ukryć.

Stefania Kotalma
11.11.2020
9 października 2020 o godzinie 16.00 zebraliśmy się na ulicy Zwycięstwa w Gliwicach na wysokości Urzędu Miejskiego na kolejnej pikiecie w obronie życia nienarodzonych dzieci.

Tomasz Jazłowski
14.10.2020
W sobotę 10 października w Tarnowie Fundacja Pro - prawo do życia zorganizowała kurs prolife. Chętnych nie zabrakło. Prowadząca Ania Trutowska przekazała uczestnikom niezbędną wiedzę z właściwym sobie profesjonalizmem. Nie zabrakło również ćwiczeń i improwizacji angażujących nowych wolontariuszy.

Stefania Kotalma
13.10.2020
W poniedziałek (13 lipca) wrocławscy wolontariusze fundacji Pro-Prawo do Życia zorganizowali kolejną pikietę informującą o zbrodni aborcji we Wrocławiu. Mimo wcześniejszych utrudnień ze strony lewicowych władz miasta, udało się wykorzystać plakaty przedstawiające ofiary tego procederu. Mieszkańcy Wrocławia muszą zdawać sobie sprawę z tego, że aborcje wykonuje się również w ich mieście – w aż 4 szpitalach.

Jan Both
14.07.2020
Chciałabym przy okazji akcji #AborcjaToZabijanieDzieci podzielić się w skrócie historią mojego synka Antka, który pozuje ze mną do tego zdjęcia. Razem z mężem mieszkamy w Anglii i w 2017 dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży. Wszystkie badania wskazywały na to, że Antek rozwija się podręcznikowo.

Fundacja Pro
02.06.2020
Mam 20 lat, zaszłam w ciążę miesiąc przed 18-stką. Ale zacznę lepiej od początku. Mając 17 lat, dopiero miałam pierwszego "na poważnie" chłopaka. Było wiele pięknych planów… Po czasie, jak się okazało, zaczynałam dopiero go poznawać. Stał się bez uczuć, manipulował, znęcał się psychicznie.

Fundacja Pro
25.01.2020
Też chciałabym się podzielić moimi przeżyciami.

Fundacja Pro
27.12.2019
Widziałam zdjęcie zabitego dzieciątka w łonie matki już w podstawówce i owszem - było to dla mnie szokujące i drastyczne, ale nie w takim sensie, że czegoś się zaczęłam bać albo że wywołało to u mnie jakąś traumę. Byłam zszokowana tym, że jakikolwiek lekarz mógł zrobić komuś coś takiego, że jakakolwiek matka mogła skazać na to swoje dziecko.

Fundacja Pro
23.12.2019
Nastolatka twierdzi, że z połączenia żeńskich komórek powstanie człowiek
Dwa agresywne ataki na akcję Fundacji w Bydgoszczy
Okiem Pro-lifera: Walczymy o godność nienarodzonych dzieci
Okiem Pro-lifera: Rząd wciąż zwleka z ratowaniem chorych dzieci
Trwa walka o prawo do życia!

PayPal

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

DotPay

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Przelew tradycyjny

Numer konta:
79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32,
00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych -
Kod BIC Swift: INGBPLPW
Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.