Ocalone.org to projekt pomocy kobietom, które są w ciąży, ale nie mają z kim o tym porozmawiać oraz nie wiedzą co robić i gdzie szukać pomocy.

Nasze wolontariuszki służą ciepłym słowem, możliwością rozmowy, wiedzą praktyczną, kontaktami do sprawdzonych specjalistów (lekarzy, placówek pomocowych, pomocy duchowej i psychologicznej).

Chcemy pomóc każdemu, kto będzie tego potrzebował, w tym niepełnoletnim, ofiarom przemocy, chorym oraz osobom przymuszanym do aborcji.

Istotną częścią projektu jest również wsparcie finansowe.

Zobacz komu niezbędne jest aktualnie wsparcie materialne i pomóż najbardziej potrzebującym:

Pomóż pani Kamili skompletować wyprawkę dla maluszka

Za kilkanaście dni na świat przyjdzie dzieciątko, które nie będzie miało łatwego startu w życiu.

Jego mama, pani Kamila (imię zmienione), samotnie wychowuje trójkę starszych dzieci. Nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony ich ojca oraz rodziny. Nie jest w stanie zapewnić czwartemu dziecku zaspokojenia jego najbardziej podstawowych potrzeb.

Pani Kamila myślała o oddaniu dziecka do adopcji. Wie jednak, że oddanie własnego dziecka złamałoby jej serce. Chcemy ocalić tę rodzinę od rozpaczy i rozłąki. Dlatego kompletujemy wyprawkę dla maluszka i zbieramy środki na pomoc dla jego mamy oraz jej starszych dzieci. Rosnące ceny, inflacja, kryzys gospodarczy, samotna opieka nad dziećmi i brak możliwości podjęcia pracy ze względu na nadchodzący poród – to niezwykle trudne wyzwania, z którymi pani Kamila może dać sobie radę, o ile tylko jej pomożemy.

Musimy skompletować wyprawkę dla dziecka, która umożliwi maluszkowi i jego mamie funkcjonowanie w nadchodzącym czasie. Konieczne są także środki finansowe na dalsze funkcjonowanie całości naszego projektu Ocalone.org, w tym obsługę naszego chatu oraz infolinii pomocowej, dzięki którym każda kobieta, która jest w ciąży i potrzebuje wsparcia, może do nas zadzwonić i napisać.

Poniżej przedstawiamy wybrane koszty związane z przygotowaniem wyprawki:

Wypełnij poniższy formularz do szybkich e-płatności, przekaż wsparcie Blik-iem lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Darowizna na wyprawkę dla maluszka

. PLN

Darowizna na wyprawkę dla maluszka

.PLN

Fundacja Pro – Prawo do życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych: IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN